Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, a táv kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a táv kapcsolat meddig működhet?

Figyelt kérdés
A párommal 13hónapja vagyunk együtt. (Ö 19 éves,én 16 vagyok)Pár hete el kellett költöznie suli miatt. Alig találkozunk,de persze minden nap beszélünk. Eddig kb 2naponta láttuk egymást,és most nagyon nehéz átállni hogy kéthetente 1x vagy 2x. Mit gondoltok meddig müködhetnek a távkapcsolatok?
2011. aug. 1. 10:08
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
Rajtatok múlik! Ha meg tudjátok oldani, akkor működhet. Ha nem akarjátok megoldani, akkor vége lesz hamar.
2011. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emberfüggő.Bár 19-16 évesen nem valószínű,hogy sokáig tart.Egyikőtök úgyis fog találni magának előbb-utóbb mást.
2011. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ha több mint 1 évig hűségesek voltunk egymáshoz,és szeretjük egymást nem hiszem hogy pont most kéne mást keresnünk:) Elég érettek vagyunk egymáshoz. De ettöl a távkapcsolat dologtol azért félek..:/
2011. aug. 1. 10:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog ;) Én 20 évesen voltam 1 évig távkapcsolatban 320 km-re laktunk egymástól, most már együtt élünk :)
2011. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ember- és körülményfüggő...Majd meglátjátok.
2011. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves második! ez nem így van. Mi másfél éve vagyunk együtt, én 16éves vagyok, a párom 22, és attól hogy csak hétvégente járok haza a suli miatt, azaz suliidőben, nem változott a kapcsolatunk!

Kedves kérdező, én a 9. osztályt végigvittem úgy, hogy hetente közel 300km-t buszoztam mikor hazajöttem hétvégén meg visszamentem, ha nem lenne kapcsolatom, akkor csak kéthetente jöttem volna haza. Nálunk nagyon jól működik, talán ez teszi élvezetessé a kapcsolatot. Persze ez mindkét félen múlik, de ha itthon vagyok, akkor elvisz étterembe, termálba járunk, kirándulunk! Ezzel mindig új dolgot viszünk a kapcsolatunkba, ami nagyon jól működik :)

Szóval ha kitartóak vagytok, a kiscsillagot is letudjátok hozni egymásnak az ég közepéről :)

2011. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Igen kitartoak leszünk,és megfogjuk oldani!
2011. aug. 1. 10:38
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:36


Pont ezért írtam,hogy emberfüggő.Nem minden kapcsi éli túl a távolságot.Majd meglátják.

2011. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rajtatok áll. Ha összhangban vagytok meg bíztok akkor sokáig. Ismerek olyat aki 3 hétig bírta és ismerek olyat aki már 3 és fél éve távkapcsban él, tök jól elvannak és havi 2x találkoznak fél napra. Ami nem sok, de ez van.
2011. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
amíg kinem kapcsolják a t-home osnetet =/
2011. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!