Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
A sok megaláztatás, és boldogtalan házasságból egy másik férfi karjaiba menekültem, emit egy hét után meg is bántam. A férjem nem akar már engem, és igazából én sem akarom azt a régi veszekedős életünket. DE! Én elköltöztem a közös lakásunkból, hátrahagyva a kutyáimat, a baráti társaságot, anyagilag padlón vagyok, mert nem tudom fizetni az albit + a lakáshitelt. A férjem kicsit rosszul érezte magát az elején, de most már vígan elvan, igényes, kedves, aranyos, csajozik. Én meg teljesen egyedül maradtam, nincs kihez szólnom. Ha a régi társasághoz visszamegyek, csak azt hallom, hogy a férjem ezzel és ezzel, és mikor és hol van, volt. Nem bírom. 3 hónapja pörgök ezen, és meg fogok őrülni. Összeroppantam. Agyon gyötört a kapcsolatban, és most mégis neki maradt ott minden, az életem. Tudom, önző vagyok, de megszakad a szívem. Mit csináljak?

2011. okt. 30. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem értem....gondolom a lakás fele téged illet?
2011. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, engem illet. És jogom is lenne visszaköltözni. DE úgy érzem szörnyű lenne így az együttélés, illetve, szerintem akkor ő költözne el, ha én visszamennék, az meg még több pénz lenne nekem.
2011. okt. 30. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben pszihomókushoz mennék(életvezetési tanácsok), ahelyett hogy itt kérsz tanácsot anonim, ostoba, hozzá nem értő emberektől.
2011. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Őrülj neki,hogy csak a kutyáidat,és nem a gyerekeidet hagytad ott...ha lenne!!!!...kérd el a lakás felét,aztán viszlát!!!!!

....ez már nem kapcsolat...ennek már rég vége van,csak te nem veszed észre....nem az a baj ha egy kapcsolatnak vége van,hanem az,amikor észre sem veszed,hogy vége van,és még akkor is tart!!!

2011. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy ez kapcsolat, hiszen 3 hónapja nem vagyunk együtt. Csak egyelőre nem sikerül a feldolgozás, mert nagyon egyedül vagyok, mert mindenből én léptem ki, amíg őt segítik, mert ő a szegény elhagyott fél. Pedig én mennyit szenvedtem... és még most is...
2011. okt. 30. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:

....ja,és állj a talpadra és kész..vagy van más lehetőséged?

...gondolom nem fogsz a Dunának menni!!!!

2011. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
..mondom,kérd el a fele lakást és kezdj új életet....vagy nyalogasd a sebeidet...
2011. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elkérni nem tudom, mert oda nem akarok visszaköltözni, egyébként meg hitel van rajta és éppen áruljuk. Addig se pénz, se lakás...
2011. okt. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!