Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egy férfi 2 nőt? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy férfi 2 nőt? Az egyiket az évek miatt, a másikat pedig azért mert jó vele?

Figyelt kérdés

1. nő: szeretet, a szerelem már elmúlt.

2. nő: majdnem szerelem, jó vele minden.


2009. szept. 13. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

igen szerethet

én férjnél vagyok, és szeretem a férjem, de majd 8 éve van kedvesem, őbelé szerelmes vagyok

2009. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen,szeretthet,de ez nőknél is van
2009. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor mért nem lehet továbblépni? Mármint mért nem azzal van akivel jobb?
2009. szept. 13. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mindkettőt használja. Kihasználja, és ez így kényelmes.
2009. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert sokan nem adják fel a családjukat,de mellette szeretőt tartanak !!!
2009. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs család, se házasság, csupán egy hosszú évek óta tartó kapcsolat. Nem mert/tud lépni. Mért???
2009. szept. 14. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:
mert így nagyon kényelmes neki
2009. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ja,érdekes dolgok vannak!Mit szólnál hozzá,ha az első tartana barátot melletted?Fel lennél háborodva?Mert az én páromnak is van 5 éve szeretője,igaz tagadja,de tudom és majdnem megvert,mikor nekem is majdnem lett valakim!Teljesen ki volt akadva!Akkor hogy is van ez?

2009. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt a probléma, hogy a kedves ártatlan barátnőnek is van vkije...az hogy a te párod ilyen brutális barom, az azt jelenti, hogy válni kéne. ne hagyd, hogy bántson! sem lelkileg, sem testileg!!!
2009. szept. 23. 12:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ezt nem irtad,hogy az elsőnek van valakije!Akkor bocsi!

Én meg megteszem a lépéseket az elválás felé!

2009. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!