Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vettem egy macskát neki de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem egy macskát neki de összevesztünk lehet hogy örökre szülinapjára akartam adni azonban ami pár hét múlva lesz oda adjam neki vagy felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 08:59
 1/10 Voguelilias ***** válasza:
100%
Ha részleteket nem írsz hogy pl min vesztetek össze, mióta vagytok együtt stb akkor így nagyon nehéz írni bármit is. Talán csak marhaságok születnének.
2009. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 èvet ès sokat veszekedtünk azért lett vege
2009. ápr. 8. 09:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor nyugodtan add oda neki, és meg is mondhatod, h "ezt a macskát a születésnapodra szántam, de úgy látom, nem biztos, h aznap oda tudnám adni", lehet búcsúajándék is, de ki tudja? talán ki is békültök. :)
2009. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Voguelilias ***** válasza:
100%

Akkor elviszed neki és odaadod. Biztos örülni fog neki ha szereti a macskákat. De akár már most is odaadhatod neki a cicát és akkor nem kell még hetekig várni, mert igaziból én úgy gondolom a cica az egy békülő ajándék lenne részedről. Elviszed neki elmondod a célodat és megvárod, hogy mit mond vagy folytatjátok vagy megpróbálod elfelejteni!

Sok jót kívánok és fel a fejjel!

2009. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz a macsekkal, ha nem békültök ki, vagy csak nem kell neki? Megtartod? Bocs, de arra senki nem kérdezett itt rá, hogy neki mi lesz a sorsa.
2009. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat nemtom nekem nem kell neki meg biztos...
2009. ápr. 8. 11:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És előtte beszéltetek már arról, hogy ő szeretne egy macsekot? Ha a szülőkkel lakik nyilván nekik is van ebbe beleszólásuk. Azt írod neked nem kell. Akkor túl sok választásod nincs is, valakinek úgyis odakell ajándékoznod. Azért furcsa, hogy csak magadért aggódsz, de azért az állatért, amit Te vettél semmi felelősséget nem érzel.
2009. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, itt nem a te sorsodról van szó, hanem a macskáéról!

Neked nem kell? Akkor minek ezen gondolkodni?! Vagy hogy képzelted? Nem adod oda... És aztán mit csinálsz a cicával?

Add oda neki mindenképpen, és mondd, hogy szülinapjára szántad.

2009. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlenség volt neki élő állatot venned úgy, hogy a szakítás már ott volt korábban is a levegőben. hiszen mint írtad, veszekedtetek. őszintén megmondom, hogy igazán tudnék úgy örülni egy macskának, hogy úgy adja oda a barátom, hogy lehet, öri-hari össze vagyunk veszve. bár biztos megtartanám, és gondoskodnék róla, mert állatbarát vagyok.
2009. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetsz ennyire felelotlen, gyerekes???

Egy eletrol beszelunk, kicsiszivem! Es Te meg magadert addogsz? Gratulalok...

2009. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!