Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Aki meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már sok-sok éve ismerjük egymást, szinte együtt nőttünk fel. Sosem veszekedtünk, mindenben számíthatunk egymásra.

Egy ideje egész egyszerűen azt veszem észre, hogy szeretem. Már nem úgy, mint azelőtt, hanem sokkal jobban, intenzívebben. Jó vele lenni, megért, és még helyes is.

Egy baj van. Kb 2 hónapja elmondta, hogy ő a fiúkat szereti. Na képzelhetitek, hogy ott, akkor mi zajlott le bennem. Nem is mondtam semmit, inkább ittam egy pohár vizet. Ezek után tljesen romba dőlt MINDEN álmom, vágyam. Főleg, hogy már felcsillant egy halvány reménysugár, hogy több éehet köztünk barátságnál, mert mikor nála aludtam, kicsit iszogattunk, és elcsattant egy csók. Ezek után ebbe is szörnyű belegondolni....

És érdekes, hogy egyáltalán nem is gyanakodtam erre, hisz teljes mértékben hetero pasinak látszott.

Szörnyen érzem magam még mindig. Nem tudom őt elfelejteni, pedig javasoltam, hogy találkozzunk ritkábban. Egyébként ő nem tudja, mit érzek iránta. Mit tegyek? Hogyan verjem ki Őt a fejemből?

Esetleg valaki járt már hasonló helyzetben?


2010. júl. 16. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Szpd le.
2010. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

jajmár...sejtettem, hogy nem a SZEX, szerelem kategóriába kellett volna tennem a kérdést, hisz itt sok "okos" ember járkál. Köszönöm a választ. Nem hiszem, hogy megértettük egymást...-.-

Komoly válaszokat várok, ha lehet:)nem könnyű a helyzet...

2010. júl. 16. 14:28
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

én lánnyal voltam így, aki bevallotta, hogy leszbi...kész voltam.

Aztán kipróbáltuk hármasban....

2010. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Növessz faszt, és inkább te szopasd. Örülök ha segítettem:)
2010. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos ilyen világban élünk, egyre szélesebb a konkurencia. Már nem csak a többi lány a vetélytársad, hanem a fiúk is, sőt már más fajok is kezdenek felzárkózni... :/
2010. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
93%
Szia! Hát ez elég nehéz eset....nem tudom hogy mi lenne a jobb ha elmondanád neki vagy ha nem mert nem ismerem és nem tudom hogy hogy reagálna. Igazándiból 2 választásod van: 1:elmondod neki hogy mit érzel és megbeszélitek a dolgot vagy 2:nem mondasz neki semmit, megpróbálod elfelejteni mint szerelmet(bár ez nem könnyű) és ezt talán úgy lehetne megoldani ha egy kis ideig nem találkoztok és keresed a más pasik társaságát. Remélem tudtam segíteni. M
2010. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
beszélj vele. mondd el neki hogy mit érzel iránta és kérdezz rá a csókra is hogy akkor ő nem gondolt-e semmire. és ha tényleg meleg.akkor nagyon sajnálom de muszály elfelejtened viszont a baráti kapcsolatodat semmiképp sem szakítsd meg vele. puszi
2010. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Hát ez egy nagyon kellemetlen helyzet... Hány évesek vagytok? Ha még fiatalok akkor korai elásnod magad, mert ez még változhat, lehet csak most érzi magát melegnek az is lehet hogy nem meleg hanem biszex xD Számomra mondjuk ez akkora a koppanás lenne hogy hagynám a csudába és keresnék egy hozzám illőbbet :)
2010. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos bele kell törődnöd. Ha ő valóban meleg, anélkül, hogy identitászavara lenne nem tudna veled valódi párkapcsolatot teremteni. Jó barátod mindig maradhat, sőt. Szerintem nyugodtan mond el neki mit érzel, de inkább segíts neki az "elutasító" válaszban. Így erősödhet a barátságotok.
2010. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Valószínű ez lesz, hogy elmondom neki. Holnap egyébként is meg volt beszélve egy közös filmezés nálam...

Nehéz dió ez, de nagyon remélem, hogy a barátságunk megmarad. Még nem tudom, hogy mondjam el neki, hisz ez számomra is elég kínos, de majd megoldom valahogy...

2010. júl. 16. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!