Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszerettem belőle? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

Kiszerettem belőle? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom. Kb. 10 hónapja együtt vagyunk...Ha hozzám ér már idegenedek tőle.Szerintetek kiszerettem belőle? Szokott nekem ajándékot venni, magától jön hozzám néha úgy hogy nem is szól , minden nap találkozunk szinte...

Én viszont inkább elmegyek dolgozni, inkább menekülök előle... Ő viszont mindig jön utánam barátaim is azt mondják hogy nem illünk egymáshoz igaz ez eddigi leghosszabb kapcsolatom mert volt egy 4 hónapos is csak megcsalt... Ha én rajtam nem látja hogy szeretném akkor miéért jön akkor utánam nem értem hogy szerethettem ki belőle ... 10 hónap alatt úgy megszoktam hogy nehéz lenne elengednem de ha itt van akkor viszont jobban érezném magam ha nem lenne itt, nektek mi a véleményetek erről?


2011. aug. 1. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
anyád nem mondta h a megunt játékaidat add másnak?
2011. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már egyszer szakítottam vele csak ő mindig jött könyörögni és nem hagyott békén 2 héten keresztül nem nyugodott bele és akkor vissza fogadtam ha szabad így mondani utána egy darabig jó volt és most megint rossz vele ... amúgy már párszor megvert és trágár szavakat is használt felém ekkor dobtam ki azóta nem történt ilyen megváltozott csak hát nem tudom neki elfelejteni
2011. aug. 1. 17:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy sajnálnám mert ilyen barátnője mint én nem lenne más amúgy sem az a nagy csajozós mikor megismertem akkor még egyetlen egy bnője nem volt életében én voltam neki az első lány igazából sok lány irigy lenne rám hogy mindent megad nekem aki nem látta hogy milyen is mert az összes barátnőm azt mondja hogy csúnya én meg szép vagyok és szerintem is csak anya azt mondta nekem mikor beszéltem vele minek vagyok vele ha be se jön sajnálatból nem lehet egy pasival sem lenni azért kértem itt segítséget
2011. aug. 1. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

megvert?:OO

hallod nagyon gyorsan tedd ki..

2011. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát meg vert de már azóta megváltozott teljesen azóta egyszer sem vert meg mióta pont azért lapátra tettem
2011. aug. 1. 19:06
 6/7 anonim válasza:
Ha egyszer megtette,megteszi másodszor és harmadszor is..szakíts vele végleg szerintem.
2011. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát köszi a tanácsot igazad van:)
2011. aug. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!