Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra velem akarjon lenni?

Figyelt kérdés
1 évig a volt pasim, és köztem az ment hogy 1-2 hónapot együtt voltunk 1-et nem.. De mindig ő akarta hogy vége legyen. Azt mondja soha nem csináltam semmi rosszat, jó volt neki velem. Csak néha rájött hogy egyedül akar lenni. Ez ment 1 évig. Most megint 1 hónapot együtt voltunk, és megint vége. És elmondta hogy nem tud szerelmes lenni senkibe. :( Nem tudott megszeretni. Én nagyon nagyon szeretem, mindennél jobban. Azt mondta többet nem lesz ilyen hogy nekem ne legyen rossz. Már soha többet nem fog akarni majd velem lenni? Ha megkomolyodik akkor sem? Most mit csináljak? Nem fogom tudni elfelejteni,nem tudok nélküle élni. Soha nem fog belémszeretni? Mit tegyek hogy megint velem akarjon lenni?
2011. aug. 2. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

"Mit tegyek hogy megint velem akarjon lenni?"



Na szerinted?

Mi kell egy pasinak? Szex! Semmi más...

2011. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bix ***** válasza:

ne legyél már ekkora papucs bakker... becsajozik akkor szakít, ha épp nincs senki akkor veled hempereg. kb ennyibe néz téged, te pedig asszisztálsz hozzá. kamu duma hogy magány kell neki. más csaj kell, de ha nincs akkor jó vagy te is...


hajtsd el a csába, nem halsz bele. el fogod felejteni, gondolom nem 40 éves vagy, tele a világ normális srácokkal akik mindent megtesznek hogy boldog lehess. ennyi. nem ő az aki mellett le kéne élni az életed, hacsak nem fér bele hogy melletted más csajokat fektet orrba szájba

2011. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
SOHA NEM LESZTEK EGYÜTT MARAD AZ ÖNUJJAZÁS!!
2011. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ezaz.. Szégyenlem,de ez van. Mielőtt megint sokadjára elkezdtük újra, abban állapodtunk meg hogy mostmár törekedni fogunk arra,hogy jobb legyen, jobban szeressük egymást,stb. Ezért járás előtt 1 hónapig csak "kavarás volt. Ami csak találkozgatás szex.. És utána mondta hogy velem akar maradni. Mert mondtam neki hogy a végtelenségig nem mehet ez, döntsön. És most itt tartok =/
2011. aug. 2. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Nőjj fel, LÉPJ tovább, hajtsd a halál f.szára.
2011. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindegy, ezt úgysem érti senki, és nem valami jól értelmeztem..Nem is érdekel az egész,ennyi!
2011. aug. 2. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek hogy újra velem akarjon lenni?"



"Nem is érdekel az egész,ennyi"


Kicsit nem vagy határozatlan? :DDDdd

2011. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elhatároztam hogy megölöm magam és levan a gond
2011. aug. 2. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson! Akkormár inkább írj privit :DDddd
2011. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aki meg akarja magát ölni, az nem jelenti be előre. ;) Nem akarsz te semmit, csak figyelmet. De ezt ne a neten és ne idegenektől reméld.

21L

2011. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!