Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gondom hogy a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gondom hogy a barátnőmmel 2 napja járok és azt mondta hogy legyünk nyitott kapcsolatba. Mit tudok csinálni hogy elérjem azt hogy ne akarjon nyitott kapcsoltaba lenni velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátnőmmel 2 napja járok és az a bajom hogy ő azt mondta hogy legyünk nyitott kapcsolatba,de én elszeretném érni azt hogy szeressen annyira,hogy ne akarjon nyitott kapcsolatot hanem csak velem akarjon lenni.Én tudom róla hogy ő nem olyan lány aki ilyen nyitott kapcsolatokba volt valaha bármely pasijával hanem rendesen járt az összes többi sráccal.

Aki tud segítsen sürgösen könyörgöm.

Egy 15 éves srác.


2011. febr. 4. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:

ja csak félre qrt :D vágd ki a rákba :D vagy élj a lehetőséggel jó tapasztalat lehet :D


19F

2011. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyitott kapcsolat 15 évesen? Hát érdekes...

15L

2011. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát őő azt mondta h legyünk nyitottba pedig én tudom hogy ő az életbe nem volt nyitottba.

Am azt mondta hogy ő úgy éreti a nyitott kapcsolatot hogy ő is találkozhat mással meg én is .

2011. febr. 4. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Dobd a fenébe.

Ennél jobbat érdemelsz.

Ez neki is megfelelő szöveg lesz a szakításhoz.

2011. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem akarom dobni,mert szerelmes vagyok belé már féléve.
2011. febr. 4. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is szakíts vele... Ha ilyet mond, hogy te is meg ő is lehessetek mással.. Szerintem ez mindent elárul :S


Második voltam.

2011. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerinted ha ő is szeretne igazán, akkor mással is akarna lenni? ne légy naív...nyilván nem igazán akar veledlenni. Dobd ki, meglátod, nagy csalódástól fogod magad megkímélni.
2011. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyi ez a nyitott kapcsolat 15 évesen konkrétan azt jelenti, hogy legyél ott, ha épp akarja, de egyébként le vagy szar-va
2011. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 napja jártok, van még valaki más is a képben rajtad kívül. Azért mondta, hogy legyen nyitott, hogy lelkiismeret furdalás nélkül találkozhasson mással is. Dobd ki a fenébe.
2011. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!