Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ússzam meg az esküvőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ússzam meg az esküvőt? (bővebben lejjebb)

Figyelt kérdés
A párom egyik ismerőse megnősül...Hivatalosak vagyunk az esküvőre, de nekem semmi kedvem hozzá!Nagystílű esküvő lesz, tipikus pénzcentrikus nőkkel és beképzelt pénzes pasikkal...Valahogy annyira nem az én társaságom...2 percet nem bírok ki közöttük!Eddig a szüli-és névnapokat sikerült kikerülnöm, de azért az esküvőt nem hagyhatom ki!Hogy nézne ki,ha a párom egyedül menne...Mit tanácsoltok?Hogy élhetném túl?Vagy hogy kerülhetném ki?Szerintem a párom totál kiakadna,ha kijelenteném,hogy nincs kedvem menni...
2009. ápr. 8. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A parod tenyleg kiakadna. de sztem menjetek el, és ne is törődj a többiekkel. vagy szórakozz jot azon h mennyire pénzcentrikusak, es h semmi mas nem is érdekli őket. nekem ez sok esetben mar annyira szanalmas, h csak röhögni tudok rajta. a lagzira is mentek vagy csak az esküvőre? mert ha lagzi is lesz, akkor ott ugyis hangos lesz a zene, lehet csárdásozni, es akkor mar talan nem a pénzről fognak beszelni.
2009. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tade ***** válasza:
En elmennek. En is utalaom az ilyen tarsasagot, de nezd a pozitiv oldalat. Jot esztek es mulattok a paroddal a gazdag uresfejuek penzen :)
2009. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát figy én se szeretem az ilyen embereket , tehát magamból kiindulva én vagy keresnék a vendégek között 1 normális társaságot, vagy egyszerűen fognám magam és kb max 22-23 óra magasságában szépen meglógnék, persze illendően a párommal..., viszont ha nagyon súlyos a helyzet akkor meg kibírsz 1 estét , én speciel volt már hogy ugyanígy voltam esküvő stb és hát nem pont akkor volt a foci vb döntő... én meg bementem az 1ik helyre ahol volt tv és megnéztem... magyar ember találékony... találj ki valami jót.
2009. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Betegedj le az esküvő előtt :)
2009. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is azt tanácsolnám hogy legalább egy normális embert keress ott. Biztos más is lesz ott aki hasonlóan gondolkozik mint te :) Vagy próbáld " eljátszani" hogy mennyire élvezed a társaságukat. Max eszel egy kicsit iszol egy kis pezsgőt és megjátszod hogy a fejedbe szállt a pezsi vagy pedig össze veszett a menüvel az ital és nem érzed jól magad. Viselj valami profi szerelést, had csorgassák a nyálukat a gazdag komák és had utáljanak a pénzcentrikus nők :)
2009. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne ezt megúszni??


Olyan kaják, amiket még lehet nem is ettél soha.

Olyan piák, amiket még lehet nem is ittál soha.

Már csak ezért is érdemes elmenni. Az ott lévő embereket meg szard le, nem miattuk mész úgy sem.

2009. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos gyomorfekélyem van,így szigorú diétára fogtak,így a kaja nem játszik,és alkoholt se ihatok (amúgy se szoktam)!A párom nagyon várja az eseményt, így Ő nem fog velem "korán" lelépni!Eddig a társaságban normális embert nem találtam,de talán majd az esküvőn!A színészkedés nem megy, őszinte ember vagyok,és mindig minden rá van írva az arcomra!És a páromnak rengeteg haverja ottlesz,akiket 1000 éve nem látott,így valószínű, hogy az idő nagy részében velük fog beszélgetni!A lebetegedés meg elég átlátszó szerintem...
2009. ápr. 8. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!