Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék vele összejönni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék vele összejönni. Tippek? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú,aki nagyon nagyon tetszik..elég rég óta.. Sokat beszéltünk msn-en, de még nem találkoztunk..egy másik városba lakik és tanul,de nincs innen messze.. Beszéltük már h kéne találkozni,de semmi eddig..

Nagyon szeretném megismerni,és vele lenni!

Milyen "jeleket" küldjek,hogy fogja az adást?

Lécci segítsetek :)


16/L


2011. okt. 4. 22:04
 1/9 DiMalto ***** válasza:
100%
hát szerintem a fény meg a füst jelek kilőve,szoval muszály lesz kerek perec megmondanod neki h mit szeretnél!
2011. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
célozgass a talira, mikor ér rá stb ;)
2011. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
látogasd meg..:)
2011. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszike, a látogatás kilőve..nemhogy nemtudom h hol lakik,mmint utca hsz.,de még meg se merném tenni.:DD a megmondástól félek.. :$ ha visszautasít,az iszonyat égő lenne.. :$
2011. okt. 4. 22:22
 5/9 DiMalto ***** válasza:
100%
mi benne az égő? egyébként,meg nem fog vissza utasitani,tutti :)
2011. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 life is beautiful ***** válasza:

a visszautasítás mindig égő.. bele kell törődnöd. am én is ilyen helyzetbe vok. csak én sztem kapok elég jelet hogy tetszem a lánynak. de imádom magam hogy ilyen besz.ri vagyok:D


de miért nem kérdezed meg hogy ne ér rá talizni vmikor?

msnen nem égő. max ha nem akk nem beszélsz vele többet azt letudva..

2011. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert mér lenne égő? nem is ismered xd

Na jó amúgy valamennyire átérzem a helyzetet velem is hasonlóképpen volt de én rohadtul nem támogatom az ilyen netes kapcsolatokat, beszélgetni jó meg minden de gondolj bele érzelmeket táplálni egy olyan ember iránt akit még nem is láttál??? Élőbe más ám mint MSN en... Lehet hogy élőbe visszataszítóan viselkedik számodra vagy hasonló... Az ilyenekkel azért vigyázni kell... De beszélgetésképpen meg támogatom a csak internetes kapcsolatot, mert az olyan emberrel végülis tényleg mindent meg lehet beszélni (amennyiben normális az illető :D) mert közös baráti társaságotok meg nincs kínos téma, és tök őszinte válaszok mert majdnem olyan mintha egy számodra nem létező emberrel beszélnél mert sose néztél a szemébe sose érintetted sose láttad szóval nem kerültél vele közvetlen kapcsolatba

2011. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen találkozz vele, írd meg neki hogy jó lenne ha egyszer megismerkedhetnétek igaziból és h ő erre mit lép. Én is ilyen cipőben járok 17/F
2011. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha még nem találkoztatok, honnan tudod hogy tetszik? Mi alapján? Hogyan? Nem értem, de kiváncsi vagyok, úgyhogy kérlek magyarázd meg.
2016. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!