Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság? Vagy én vagyok hisztis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság? Vagy én vagyok hisztis?

Figyelt kérdés
5 éve van barátom.Én egy vendéglátóhelyen dolgozom.Ő mostanában ment ki külföldre dolgozni.Ami ugye azt jelenzi hogy van pénze.Miért van az hogy ha hazajön és bejön hozzám a munkahelyemre sorra hívja meg a haverjait vmi italra.de engem mindig kihagy.Sohasem kérdezi meg h iszom e valamit.Még borravalót sem hagy!!!!Nemazért esik rosszulmert pénzéhes lennék,de csak a párom és idegen emberek meghívnak italra,hagynak borravalót,ö nem!Jogtalanul esik rosszul?Ha mondjuk 20 ft jár neki vissza azt sem nekem adja hanem bedobja a játékgépbe.Pedig nem nagy gépes!
2009. ápr. 8. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
szerintem rosszul eshet neki....en is igy reagalnek.mond meg neki,hogy neked ez rosszul esik....:)sok szerencset
2009. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

*vagyis nem neki hanem neked*

az elso valaszolo

2009. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem vagy hisztis, ez nekem is nagyon rosszul esne, én biztos megmondanám neki a véleményemet
2009. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én a helyedben nem keverném bele az üzletet a magánéletbe, illetve fordítva.

Borravaló a barátodtól?

Én alapból ingyen adnám neki, nem még a jachtjáért ácsingózni...

És egyáltalán: nem jön ki kicsit hülyén, hogy meghívatnád magad egy italra a saját melóhelyeden?

Te alázod ezzel őt meg, hogy elvárod.

Oké, hogy munkahely, de ő mégiscsak a párod, nem?!

Nekem ez magas mindenesetre....

2009. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem hinném, hogy pont oda kéne mennie a haverokkal iszogatni ahol te dolgozol. Persze lehet, hogy az van közel vagy az a megszokott. Viszont ha meg már ott van akkor tényleg bunkóság amit csinál.
2009. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

én az egész felállást nem igazán értem, mert én nem mennék a barátnőm munkahelyére iszogatni a haverjaimmal...


viszont te ott DOLGOZOL. miért kellene meghívnia valamire?

meg szerintem az is hülyén néz ki, ha az ember a saját barátnőjének ad borravalót...

2009. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se adnék a barátnőmnek borravalót. Meg eszembe sem jutna meghívni a munkahelyén. (Ha pedig főnök lennék, nagyon morcos lennék, ha az alkalmazottamat meghívná a pasija munkaidőben.)
2009. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyetértek az előttem szólókkal.A barátod a saját munka helyeden hívjon meg egy italra?és még borravalót is akarsz?Magas...
2009. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Nálad - de bocs, ha tévedek - ez szakmai ártalom, és egyértelmű haszonlesés, ez olyan nagyjából, mintha a családom meglátogatna az étteremben, ahol dolgozom és én elvárnám, hogy adjanak jachtot.

Inkább azon lennék, hogy valamilyen módon ők legyenek az én vendégeim.

De, ha nem tudnám megoldani, akkor se garasoskodnék velük szemben.

Egyébként pedig munkaidő alatt tényleg ne a barátjával kólázgasson egy alkalmazott.

2009. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat,másodsorban pedig én meg szoktam őt hívni italra v kávéra!Persze nem mindig ez biztos!Az h ő meghívna engem,az nem jelenti azt h leülök vele beszélgetni csak ez egy szokás egy vendéglátóhelyen-pontosabban egy igényes kiskocsmában-.Ha más meghív, akár idegen ember,elfogadom de nem ülök le vele és ezzel minden ember tisztában van sztem!És azzal mi a helyzet ha máshová elmegyünk együtt,ott hagy borravalót????Még egyszer hangsúlyozozm nem pénzéhes vagyok,csak rosszul esik!!!!
2009. ápr. 15. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!