Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet lenne elmennem abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne elmennem abba a buliba ahol az exem is van?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy hova megy ma este az exem (fiú) az egyik közös haverunktól. Jól tenném ha "véletlenül" odamennék én is az egyik barátnőmmel? Vagy tudná, hogy miatta megyek oda? Össze akarok vele jönni újra. L/16
2009. ápr. 8. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha látsz még esélyt rá,h tetszel neki és békülni akar,akkor menj!Ha nem látsz esélyt,mert rád se néz,nem is beszéltek,akkor el ne menj!
2009. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ha szakított veled, akkor annak megvolt az oka. Szerintem szállj le róla. Bocs, de ez van.
2009. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látok rá esélyt igen. Szerintem még bejövök neki, meg már párszor kezdtük újra szakítás után. Szóval most sem kizárt.
2009. ápr. 8. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó,hogy menj el,főleg ha látsz is rá esélyt.Ilyenkor már félre kell dobni minden büszkeséget és menni a szíved után(húú de fellengzősen hangzottXD)
2009. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el! (De fura! Én is hasonló cípőben járok!)

Nah mind1! Azért menj el, mert:

*Összejöhettek újra.

*Ha látod más csajjal, féltékennyé teheted egy másik pasival.

*Ha mégse jön össze a hódítás, legalább bulizhatsz egy jót, és elkezdheted az "újra szingli csaj vagyok és ki akarom élvezni" életet! ;)

Én a helyedbe mennék! :)

2009. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el, persze, szakítsatok még párszor.


Ha szakítottatok miért akartok újra összejönni? Ha ok azért.. Akkor meg miért szakítottatok?


Szakítani csak egyszer lehet..... Végleg...


MagicalCritical

2009. ápr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!