Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit higgyek? Lehetett köztük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit higgyek? Lehetett köztük valami?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt...

Amikor 2 hónapja jártunk akkor hazakisérte a volt barátnőjét 1 buliban... és úgy, hogy közben én is ugyanazon a helyen voltam... Baráti társasággal voltunk, elmentem táncolni a barátnömmel... mire visszamentem, láttam, hogy a pasim és az excsaja sehol.. a haverjai azt mondták h nem tudják ,hogy hol van a barátom... már akkor éreztem h mi történt :( erre kimentem és akkor láttam, hogy onnan jön ahol a csaj lakik.. akkor nagyon kikészültem... annyira rossz érzést senki ne éljen át amit akkor én átéltem :(

tudom hogy régen volt már, meg is bízok a barátomban, azóta jobban is ismerem, tudom, hogy nem csalna meg soha.. de mégse tudhatom hogy volt-e köztük valami :( annyira rossz ez igy... elhigyjem hogy nem volt semmi köztük ?


2009. ápr. 8. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ő azt mondja, hogy nem volt semmi, akkor nincs mit tenni, hinned kell neki. Egy kapcsolat alapja a bizalom, meg persze hogy nem hazudok annak, akit szeretek. Kicsit valóban kétségbeejtő helyzetbe kerültél, de ha azt nézed ez már elég régen volt. Különben is, ha azóta együtt vagytok, biztos nem lehet ilyen jellegű probléma. Ezt letisztáztad vele amúgy?
2009. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a fránya gondolatok megölik a boldogságot. Ne képzelődj! Az csak rosszat szül. Ezt sajnos nagyon tudom. Higgy neki ha azt mondta neked, hogy nem történt semmi. Hinned kell különben kikészíted magad a fantáziálásokkal. Ha nem viselkedik másként ahogy szokott biztos nem volt semmmi.
2009. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Leírod hogy bízol benne. Aztán leírod azt hogy nem bízol benne...

Ha tényleg bízol benne, akkor fölösleges kombinálnod. Ha meg nem bízol benne, akkor miért vagy még vele?

2009. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem történt semmi. végülis nem azzal a csajjal van, hanem veled. lehet h nem is volt köztük semmi, es lattak h jobb ha csak baratok maradnak. egy baratra meg ne legyel mar feltekeny.
2009. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

igen letisztáztam vele.. akkor majdnem szakitottunk is...

hát igen megbizok benne, csak sajnos tudom hogy a csaj milyen :S

elég régen volt ez az egész csak ma valahogy eszembe jutott...tényleg nem kéne rossz dolgokra gondolnom... hiszen velem van együtt és nem vele :)

2009. ápr. 8. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha bízol a barátodban, akármilyen lehet a csaj. Ha nem alaptalanul bízol benne, és esetleg be is próbálkozott a csaj, de a barátod vissza is utasította, akkor elég rosszul eshet neki, hogy ennek ellenére esetleg azt érezteted, hogy nem bízol benne. Ne tedd. A féltékenység nagyon meg tudja ölni a legjobb kapcsolatokat is.
2009. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hidd el hogy nem volt köztük semmi.

Nagy szavak "amiről az ember nem tud az nem fáj"

Szoval: Valószínű hogy csak hazakísérte, dumcsiztak aztán visszajött mert te vagy a bnője.

2009. ápr. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...:)

hát igen bizok benne, inkább nem is örlöm magam ezen, hisz már régen volt :)

2009. ápr. 9. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt ott valami, én nem kisérném exet haza. Főleg úgy nem hogy barátnőm a bulimban tartózkodik. De érted, már maga az! Hát gondolj már bele!!! Hazakisérem a volt barátnőmet, miközben a jelenlegi velem bulizik! Minek? Ottvan a jelenlegi mit foglalkozok még én exxel?


Átlátszó téma. Úgy hiszel mint magyar kormánynak a lakosság. Megérdemled. Sokszor fog még veled ilyet csinálni, mert tudja hogy bekajálod. De aki ilyen egyszerű témát nem lát át (nekem levágósként jött le nagyon) annak Loreál Pá: mert megérdemli.


Kritikus vagyok én ám, na de exet kisérgetni haza a barátnőm mellet, hát.... még most is mosolyt csal az arcomra :)


MagicalCritical

2009. ápr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves MagicalCritical!


Szerintem egyáltalán nem látod át a helyzetet... az egész ugy volt h a csaj nem mert egyedül hazamenni és a haverjaim közül senki se akarta elkisérni erre a pasim felajánlotta h elkiséri... de 5 perc mulva vissza is jött... és máskor nem volt ilyen... csak egyik nap eszembe jutott és azért gondoltam megkérdezem ezen az oldalon h nektek mi a véleményetek.. de szerintem elég bunkó vagy igen, az ilyenböl meg nem kérek...;) viszlááát...

2009. ápr. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!