Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek magunkon? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek magunkon? A barátnőm végzős én meg 11. -es vagyok megy Pestre továbbtanulni és már most közölte hogy a kapcsolatunk legfeljebb nyár végéig fog tartani.

Figyelt kérdés

mert hogy már volt 3 távkapcsolata amivel mindig nagyon megszívta és hogy ő ezt nem akarja csinálni

azt mondta nem akarja azt hogy kéthetente találkozunk közben meg nem tudjuk mit csinál a másik

ő az első lány akibe beleszerettem úgy igazából és nem tudom hogy mi lesz.

valami ötlet hogy lehetne kiküszöbölni a problémát?

ha végzek én Pestre mennék melózni de addig még egy évet úgy kéne eltöltenünk ahogy mondta és nagyon fáj a dolog


2010. jan. 6. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta akkor nem szeret igazán!!
2010. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ezt miondta akkor neis sajnáld h vége. nemkell az ilyet eröltetni. majd találsz mást aki tényleg szeret,.
2010. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt kell hogy mondjam mint az előzők, valojában nem szeret annyira, mint te szeretnéd. ha igy gondolkodik, lehet hogy szeret, de sajnos tul kell lépni rajta. épp énis ennek megértésén dolgozom magammal, de asszem naggyábol már sikerült, csak ilyenkor még nehéz elhinni hogy lesz aki majd tényleg szeret. én nagyot csalódtam nemrég :S
2010. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És amúgy mennyi lenne a távolság?
2010. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

olyan 200 km lenne

azóta kitalálta hogy szakítsunk most

de barátaim akik az ő barátai is

elmondták nekem hogy már most hiányzom neki és szeret.

és egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta

totál összeborultam kétnapja nem alszok semmit

suliban aludtam egyet rajz órán azon kívül semmi

csak itthon vagyok azt néha elbőgöm magam

aztán rájövök hogy milyen rohadt szánalmas vagyok

mondtam neki hogy felhívom egy pár nap múlva

nem lesz ennek még vége csak attól még pest nincs megoldva

2010. jan. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!