Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy változzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy változzon a dolog. Akárhogy?

Figyelt kérdés
van egy srác. nem vagyunk együtt. szoktunk flörtölgetni, és hát elég sokszor szoktam az ölében ülni meg ilyenek. eléggé kanos emberről van szó, aki erre még büszke is ha feláll neki. engem nem zavar a dolog. tetszik nekem ő. tulajdonképp elég fura dolgokat csinálunk viszont nem csókolózunk. engem ez zavar. hiányzik a képből. viszont nem tudom ő hogy áll ehhez a dologhoz. megkérdezni nem merem. gondolom rájöttetek. ha arról lenne szó simán összejönnék vele. hozzáteszem legjobb csajbarátja vagyok.
2011. aug. 2. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is NE LEGYÉL RI.BANC!
2011. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress egy rendes fiút... aki nem használ ki...
2011. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok ribanc...ha az lennék dugtam volna vele...
2011. aug. 2. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

Először is a barátok nem szoktak egymásra izgulni..Kérdezd meg tőle bátran...Amit csak akarsz..Ha nem azt a választ kapod akkor legalább tudod hányadán álltok,és akkor még mindig átalakulhat barátsággá,mert ez most nem az. :) remélem segítettem

2011. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
am 16 évesek vagyunk
2011. aug. 3. 00:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, ne ülj az ölébe meg semmi. Ha rákérdezz, hogy mi változott mond el neki, hogy neked ennél több kell, és az ölelések ki is merítik a barátok közötti testiséget, szóval válasszon barátság vagy kapcsolat!!!!!
2011. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!