Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy kilábaljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy kilábaljak ebből a helyzetből? . érdekes, csak szomorú.

Figyelt kérdés

Azt veszem észre h a barátnőm nem kivánja a sexet....Ezelött egy hónappal rendszeresen megvolt az aktus....és én úgy érzem nem vagyok elég jó neki....ezen kivül még számtalan próblémával küzködünk....kijárási tilalom és sok ilyen buta marhaság....10 hónapja vagyunk eggyütt...és nagyon komolyan szinte depressziósan szeretem és mintha nem úgyan olyan odadót kapnék vissza...Nagyon sok sráccal áll le duncsizni ami nem is lenne baj,csak amikor egyből megharagszik rám..pl nem vettem fel vmiért a telefont...már mást kell hivni...télleg halálian szeretem...megörülök érte....ismerősök is mondták,hogy nem jó...meg tönkretesz...de egyszerűen nem tudom otthagyni...Ez csak 1 pici része az életünknek...

Már párszor megvolt az akarat h ez sok ..de belegondoltam h mien h ha más fekszik rajta...és könnybe lábadt a szemem..pasi létemre szinte minden nap sirok..barátaim elött is könnybe lábad a szemem...s nem beszéljünk arról h nem mennyit sirok....5 órákat várok rá esőbe nappal...mert meg van haragudva és se 1 telefon se egy sms pedig az ablaka elött voltam..Már volt egy hasonló kérédsem....miért fájnak ezek a dolgok de legfőképp h mással legyen eggyütt...és nah csak belegondolni is rossz h mással lássam....belinkelem egy másik kérdésem szövegét ez segithet

A barátnőmmel már lassan 8 hónapja eggyütt vagyunk.Voltak kisseb nagyon kihagyások,mert egyszer szakitottunk azóta de mindketten tudtuk hogy egymás mellett van a helyünk.Ez egy kéthetes kimaradás volt és ezalatt megismerkedett pár sráccal akivel csók is volt..de Azóta teltek a hónapok és vagy 2x megharagudott rám és csok csattant el egy évfolyamtársammal a lépcsőháza elött ,én meglepetésből bent vártam...Aztán megint rendbe jött mindent...2 hétre kiutazott az annyához Fehérvárra tehát elég távol töllem.Minden este beszélunk skypon meg telón...Tegnap észrevettem hogy Facebookon olyanokat ir azoknak a hapsiknak akikkel az előző szakitással ismerkedett meg hogy: Olyanokat ir neki,hogy : a hapsi megkérdezte hogy lehetnének -e barátok..erre:

örülök hogy éltél a baráti kéréssel..

őszintén bevallom annyira jó lelkitárs voltál s utánna annyira hiányzott...

És ma strandra mentek mellesleg az annyával..

A másik dolog pedig az,hogy ha számon kérem az van hogy hagyjál meg nem érdekel és lecsapja a telefont..és mindig az van hogy én idegesitem fel őt....és ilyenkor felugrik facebokra váltja profilképét...Elvileg tulságosan szigorú vagyok vele...és megtiltottam ,hogy mással beszéljen...am csak arra kértem hogy az olyan hapsikat hanyagolja akik ideálisak lennének...mert nem szeretnék abba a csapdába esni amibe sokan buknak...am meg szeretem de nem tudom ,hogy ennyi fájdalom után mi legyen..este is folyamat veszekedés és azt vágja a felyemhez,hogy az én hibám...mikor nem hagyja hogy én is elmondjam hanem ő elmondja és lebassza...

..am nagyon magamba vagyok borulva...nem tudom mit tegyek...esténként nem alszom..és folyamatosan csak ezen jár az eszem...de ez kicsit sok már...am meg a facebokkal kapcsolatosan nekem meg van tiltva ,hogy felvegyek lányokat de még fiukat se és ő ezt előszeretettel csinálja...ebből is látszil.hogy 271 ismerőse van nekem meg 72...és nem családtagok megnyugtatlak titekt..mellesleg a barátaimtól is elszakadtam,mert eggyesületbe fociztam és feladtam érte,de nem becsüli...és szerinte ő van elnyomva..elégg meggyengültem idegileg és olykor erős migrént kapok a veszekedéskor..fáradékony vagyok még is éjszakázom...ugyanugy most sem válaszol az smseimre ..biztos jól el van..én meg ülök itt a lakásba.,mert ha elmenék focizni baj lenne belölle ha megtudná...tegnap is nem birtam már itthon ülni és elmentem meg is mondtam neki csak nem mondtam meg hogy hol...mert féltem..ettól a bizonyos imserkedős hapsitól azt is megtudta és megharagudott és azóta nem beszélünk...Várom válaszaitokat18/F

Föleg az érdekel hogyan tudnám elfogadni h mással sexeljen,járjon...én vettem el a szűzességét....


2011. aug. 3. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

"Azt veszem észre h a barátnőm nem kivánja a sexet"


Itt hagytam abba az olvasást... a fene fogja ezt végigolvasni..

2011. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%
Szerintem le kellene ülötök normálisan beszélgetni, és mondd el neki mi a problémád a kapcsolatotokkal ahogy itt leírtad el is mondhatod neki. az én barátomnak is voltak ehhez hasonló probléműi a kapcsolatunkban és megbeszéltük én is változtam és azóta normálisan mennek a dolgok közöttünk. Csak azt tudom ajánlani hogy légy őszinte vele! sok sikert
2011. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez baromira nem egy egészsége párkapcsolat, remélem, tudod. Mi az, hogy megtiltotok egymásnak dolgokat? Ki ő, az anyád? És te milyen jogon tiltogatod neki, h mással beszéljen? Nem látod, hogy ez már régen rossz? Én nem is tudom, egyes emberek mit képzelnek magukról... egy párkapcsolat elvileg arról szól, hogy szeretitek a másikat, egyenrangú partnerek vagytok, segítitek egymást, satöbbi. Ez a csaj baromira nem szerelmes beléd. Te pedig elég szánalmasan viselkedsz, baromi nárcisztikus vagy, ez egy pasinál nem túl vonzó... én tudom, hogy ez most sovány vigasz, de hidd el, ezerszer jobb lányokat is találhatnál nála. Vedd észre, hogy ez nem normális, amit egymással csináltok, ennek semmi értelme, csak "lehúzzátok" egymást. Illetve ahogy én látom, ő téged. Egy párkapcsolatban ennek nincs helye. El tudod vele képzelni az életedet 20 év múlva? Mi lesz akkor, szobafogság meg verés? Én elhiszem, hogy baromi szerelmes vagy (tényleg), de sajnos erőt kell venned magadon, és kitenni ezt a csajt, mint macskát sz@rni. Baromi sz@r lesz, de hidd el, utána sokkal tisztábban fogod látni a dolgokat, és megnyílnak a lehetőségeid is (mármint lányok terén). Ja, és még valami: a barátaidat semmiképp ne hanyagold el egy lány (főleg egy ilyen lány) kedvéért. Valaki, aki szeret, nem kérne tőled ilyesmit.

Bocsi, ha túl erősen fogalmaztam, de minden szót komolyan gondoltam, és remélem elég erős leszel, hogy megfogadd a tanácsomat.

2011. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:
ez egy abnormális kapcsolat. ellenőrízgetitek egymást, tiltotok egymásnak dolgokat. az lenne a csoda, ha kívánna. addig lépj ki ebből, amíg nem lesz késő, és a következő barátnőddel próbálj NORMÁLIS kapcsolatot kialakítani.
2011. aug. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, korrigálnék: a "nárcisztikus"t nem rád értettem, hanem a barátnődre. (át kellett olvasnom a szöveget és belejavítanom, mert először indulatból írtam, és azt hiszem, az eredeti verzióval eléggé megbántottalak volna). Szóval Srry
2011. aug. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Elvileg tulságosan szigorú vagyok vele...és megtiltottam ,hogy mással beszéljen"


Na már itt elrontottad, nem korlátozhatsz másokat. Te a tipikus féltékeny típus vagy aki őrületbe kergeti a másikat a szeretetével. Nem kell egyik lánynak sem egy csöpögős bőgőmasina hidd el, ez még rá dob egy lapáttal. Változz meg, hagyj neki egy kis teret. Használj fordított pszichológiát, hogy nem keresed. Egyből felkelted az érdeklődését.

2011. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:

ja, gyakorlati tanács: a csajt, aki ugyanolyan nemnormálisan viselkedik mint Te (ne áltasd magad, egyformák vagytok, egyikőtöket sem lehet elviselni), dobd, szakíts meg vele minden kapcsolatot, és menj vissza focizni, éld az életed tovább. ez a 10 hónap csak egy rossz álom volt. zaklatottan és izzadva, de felébredtél, vége van :) így fogd fel :)


amit meg érzel, az nem szerelem, hanem rögeszme. a szerelem jó. ez, amiben vagytok sz*r. jó nagy kupac.

2011. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyi...
2011. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tisztára,mint én meg a barátom az első évbe amikor összejöttünk.:S

Az én barátom is úgyanilyen volt,mint te kiboritóan szerelmes,az ablakom alatt álldogált órákon át télen,sirt...én meg menekültem.Én úgy voltam a barátommal,hogy valamilyen szinten szerettem,de pont ezért mert úgy éreztem megfojt a szeretetével,csak nyüg volt az egész....inkább csak szántam,sajnáltam,hogy dehát ez a srác de szeret...Szóval megértem a barátnődet.

egy nőnek az kell ,hogy a párját férfinek érezze,és a pasi kiegyensúlyozott legyen aki mellett a nő biztonságba lehet, ne pedig egy anyámasszony katonája,akinek a nő egy mentőőv,aki nélkül nem lehet létezni.Egy ideig jó a hősszerelmes rómeó(egy ideig nekem is tetszett,hogy de romantikus),de egy idő után már nem.

Most bocsi de túlságosan futsz utána,túl komolyan veszed az egész kapcsolatot, és túl lányosan viselkedsz...most komolyan úgy sajnáltatod magad,mint egy lány az erősen ideggyenge fajtából.Bocsi érte,de hidd el ezzel a viselkedéssel egyre távolabb taszitod.

Van esélyed,hogy megmentsd a kapcsolatot,de ehhez elég sokat kénne változtatnod,szép lassan átalakulnod és nem ilyen görcsösen kapaszkodnod.

Nálunk a barátomnak sikerült,mostmár 3éve vagyunk együtt,úgy,hogy boldogok vagyunk,sőt én többet megyek utána,mert miután megváltozott teljesen belé zúgtam.

De ahhoz tényleg le kell állnod ezzel a viselkedéssel.

Legyél már büszke és férfi.Ne hagyd,hogy mindent megmondjon Neked,menjél el nyugodtan focizni ,ha ő jelölget be pasikat,te miért ne jelölhetnéd be a női ismeröseidet.(amúgy is ebbe mi van)De te se tilts meg neki semmit,legyél magabiztosabb,ne úgy állj neki hogy olyannal nem beszélhet aki ideális.Hidd el magadról,hogy te vagy az ideális,am ha megakar csalni akkor úgyis megtalálja a módját,akkor meg minek akarod tiltani,amúgy is akkor nem kár érte.

Szóval meg kell tanulnod kiállni magadért,az érdekeidért,és remélem elötte nem igy sajnáltattod magad mint egy kivert kiskutyus.

Szóval tényleg egyszóval legyél férfi.és ez nem azt jelenti,hogy bunkó,hanem,nem túlérzékeny és nyavalygó,határozottabb és magért kiálló. De a legfontosabb Szedd össze magad!

Bocsi a néha durva hangnemért,de hidd el csak jót akarok,mivel tényleg kisértetiesen emlékeztetsz a 2évvel ezelötti barátomra és tudom,hogy ebből még lehet jó,mint nálunk is.=)

2011. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Yaa az meg a másik,hogy ez a lány próbálgatja azt,hogy meddig mehet el nálad.

Tudom mert én is ezt csináltam ano régen a barátomnál.

Pont azért mert hagyta rajta vezettem le az idegességemet,meg a frusztrációmat.

Akkora hisztiket szemétségeket,pofátlanságokat is levágtam amiket amúgy normál esetbe sose tennék meg.pl igy visszagondolva el se tudom képzelni,hogy ilyen voltam.

Szóval rajtad áll,hogy mennyi mindent és meddig türsz,mert a lány addig fog elmenni amig hagyod és ez egyre durvább lesz.

2011. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!