Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a barátnőmért? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a barátnőmért? :S

Figyelt kérdés

Beleszeretett egy srácba, aki az a tipikus Casanova pasi, aki nem ragad le egy csajnál sokáig. Múltkor láttuk egy szórakozóhelyen egy másik csajjal, barátnőm folyamatosan őket bámulta, és mikor megkérdeztem, hogy miért teszi, ha csak tönkreteszi vele magát, csak annyit mondott: mert jó látni, hogy boldog. :S

Vagy pl. a srác kórházba került (egyszerű rutinműtét), és átbőgte érte az éjszakát, hogy "mi lesz ha hiba lesz a műtét közben?!", "mi lesz ha meghal?!".

A sráccal egyébként jóban vannak, de "csak barátok", és nem meri neki bevallani, mert úgy gondolja nem érne fel hozzá, pedig nincs vele semmi gond...szép, rendes, normális lány. Mit tehetnék érte? rossz látni, ahogy szenved...


2011. aug. 3. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle ,hogy mi a csizió, vagy hagyd el mielőtt ő hagyna el előbb.
2011. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ööö szerintem félreértettél! :D én a csajszinak barátilag vagyok a barátja! :D
2011. aug. 3. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nem hagynám, hogy egy pasi elhódítsa töled... Én ezért nem kezdek biszexekkel, mert van rá esély, hogy pasival elhagy..
2011. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az egyetlen, aki érti is a kérdést? xD

Csak az a baj, hogy tanácsot adni sztem nem tudok. Gondolom tinik vagytok, és a csajszi nem volt még szerelmes. Ez olyan "aranyos" plátói szerelemnek tűnik, amikor nem ismeri IGAZÁN a srácot, de azért odavan érte. Majd kinövni, de az soká lesz... A másik verzió, hogy jöjjön össze vele, ami valószínűleg pofáraeséssel fog végződni, de legalább kiábrándul belőle. Sajnos te, mint legjobb barátnő annyit tudsz tenni, hogy végignézed, és tartod a vállad, ha kell. Ezen sokan túlesnek...

2011. aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tom h nem ide tartozik de a pasinak nem a térdével volt gond?
2011. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!