Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túl élni egy szakítást? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapig voltunk együtt..
2011. aug. 3. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs recept. Egyszerűen túléled és kész. Nem kellemes, de ez van. Aki nem éli túl az lesz öngyilkos, de érte meg nem kár.
2011. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 B.angel ***** válasza:

Hogy lehet túlélni???

Hát menj el a barátaiddal, nyár van!!! Strandolj (már ha épp jó idő van..), nézzetek meg sok-sok filmet (ha lehet, vígjátékot), tartsatok csajos napot..

Ja, úgy érvényes, ha lány vagy:D

De ha fiú, akkor ugyanez, csak a barátaiddal.

Stb. rengeteg dolgot lehet, csak legyenek körülötted, egy ideig ne nagyon maradj egyedül, mert akkor bedepizel.

Túl fogod élni, mert találsz majd mást!

2011. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 B.angel ***** válasza:
úgy értettem az elején, hogy barátnőiddel* elnézést kérek..
2011. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jajj, ne csinálj már úgy, mintha összedőlt volna a világ. Foglald le magad, menj el valahová, nézz filmet, olvass könyvet,vagy mit tudom én.


Ha mindenki belehalna a szakításba, kihalt volna az emberiség...

2011. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az embereknek meg kell érteniük, hogy senki sem játszik cinkelt lapokkal, egyszer nyerünk, másszor veszítünk. Ne várd, hogy visszakapj valamit, ne várd, hogy észrevegyék az erőfeszítéseidet, hogy felfedezzék a tehetségedet, hogy megértsék a szerelmedet. Minden egyes ciklust le kell zárni. Nem büszkeségből, nem azért, mert nem bírsz tovább harcolni, nem is gőgből, hanem egyszerűen azért, mert már nem része az életednek. Zárd be az ajtót, cserélj lemezt, takarítsd ki a házad, rázd ki a porrongyot. Felejtsd el azt, aki voltál, és legyél az, aki vagy.

Elgondolkodtató, és igaz!

2011. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy elottem irtak az elejen intenziven keresd a tarsasagot. Minel kevesebbet legyel egyedul. Bulizz, jarj el a baratokkal stb. A tarsasag rakenyszerit hogy osszeszedd magad egy kicsit. Aztan idovel egyre jobb lesz.
2011. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi szükség...:) Újra együtt vagyunk:)
2011. aug. 4. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Orulok hogy igy alakult :)
2011. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. aug. 5. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!