Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi lehet mégegyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi lehet mégegyszer szerelmes abba a nőbe akit egyszer már szeretett, de elhagyott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én dobtam a csajt kb fél éve, de semmit nem érzek még mindig. Nem bántam meg! :)
2010. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mért ne lehetne? sokszor filmekbe is van hogy ''vissza vágyom a ex-emre''
2010. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi 6évig voltunk együtt, majd 3 évig külön, majd újra belém szeretett és sírt, könyörgött nekem, pedig sosem láttam sírni. Szóval igen lehet.
2010. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet akkor, ha a szakitáskor rájön hogy tulajdonképpen mindig is szerette, és akkor nem mégegyszer lesz szerelmes, hanem továbbra is. csak nem ismerte fel a szerelmet amig vele volt, mert mondjuk a csaj nem húzta az agyát hanem ő is szerette és nem féltékenykedett meg ilyenek. ilyen szar dolog ez. szeretem a barátnőmet, amikor kimutatja hogy szeret, akkor meg már kb természetes érzés, de legtöbbször meg nemérzem hogy szeretne, és amugy elhanyagol, akkor meg szenvedek nélküle, hogy mutasson már valamit.

szoval ha nem "bántották" egymást akkor érezhette úgy hogy nem is szereti, csak amikor a hiányát érzi jön rá hogy szereti... na szóval remélem érted.

2010. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Akit egyszer megszeretsz,azt örökké szeretni fogod.Megölni nem tudod az agyadban,ezért bezárod.De ott lesz mindig.
2010. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
mi 3 évig voltunk együtt, majd 4 évig külön, most pedig 6 éve vagyunk együtt, születtek már gyerekeink is azóta, szóval igen, lehet, de szerintem nagyon ritka
2010. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, inkább keress mást :) Ha egyszer elhagyott, akkor már tökmindegy.
2010. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!