Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy fiúval a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fiúval a legjobban éreztetni hogy biztosak vagyunk az érzéseinkben?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy tényleg szeretem a hibáival együtt, de nem hiszi el. Mi az amire még vágynak a férfiak a megértésen, jó szexen, és bizalmon kívül? Tudom hogy sok mindenről szól még egy kapcsolat, de mára kifújt az agyam, kérlek segítsetek összeszedni.
2011. aug. 3. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sörre, meg csendre.
2011. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KartoffelKatze ***** válasza:
Hát, velem is volt ilyen. És nem nagyon szerettem volna kapcsolatot a bizonytalanságom miatt. De aztán 1x, mélyen a szemembe nézett, hozzám bújt, megcsókolt és azt mondta:hogy ha olyan rossz lennél, mint amilyenek én képzeled magam akkor járnék veled ? És végül is meg értettem, h igaza lehet, és azóta sokkal magabiztosabban mondok/teszek dolgokat.
2011. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Arról van szó hogy tényleg szeretem a hibáival együtt, de nem hiszi el."


Nem hiszi el hogy szereted mert talán ő se képes szeretni önmagát, nem látja hogy mi az amiért szeretni lehetne őt. Szeretetet elfogadni pedig csak az képes mástól aki meglátja magában is az értékeket, aki önmagát is szereti. Én úgy gondolom hogy ez az ő belső problémája, neki kéne megoldania.

2011. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!