Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Egy fiúnak feltétlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy fiúnak feltétlenül közölnie kell mit szeretne? Nem elég éreztetni?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy sok mai fiatal "megbeszéli a másikkal" a párkapcsolatot, a fiú közli a lánnyal, hogy figyelj bejössz, járhatnánk (legrosszabb esetben ezt e-mail-ben vagy sms-ben teszi)...stb. Ezek nélkül a lányok észre sem veszik mit akar a másik? Én úgy érzem kicsit romantikus típus vagyok, aki kicsit is bejön, azt szeretném először megismerni, kedveskedek neki, elhívom ide-oda, programokat szervezek, hogy minél több időt tölthessünk együtt és jól érezzük magunkat. Nálam egy kapcsolat az első csóknál kezdődik, ez az első csók pedig nem egy diszkóban részegen :D. Aztán amikor kezdünk "összemelegedni", jól elvagyunk, mindig csak egy "haverként" vagy "barátként" vagyok jegyezve, és ha bepróbálkoznék valami komolyabbal, máris furán néznek, hogy mit szeretnék "hisz mi haverok vagyunk".


Szóval a kérdés:


Lányok, ha egy fiú kedveskedik nektek, próbál a kedvetekbe járni, akkor levágjátok, hogy többet szeretne, vagy ezt közölnie is kell (vagy hogy reagáltok, ha közli valaki)?


a válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 18. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy lányra nyomulni kell, különben csak barátként leszel elkönyvelve.


Üdv.: Egy vadász ;)

2011. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tyler913 ***** válasza:
100%

Fiu vagyok,de azert idepofatlankodnek valaszolni:)


Oreg,a lanyok mindig vagjak a temat,sokkal jobban,mint mi.Ha odamesz egy lanyhoz,elhivod valahova,stb.,hidd el,azonnal "gyanakodni" kezd,es altalaban abbol indul ki,hogy akarsz tole valamit.Innentol nincs is ertelme titkolozni,szerintem az a legjobb,ha nyilt lapokkal jatszol,es azonnal erezteted vele,hogy bejon Neked,mint lany (persze nem nyomulosan,csak lazan).

2011. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Közölni kell. Mi, lányok, hiszünk az igazi jó fiú-lány barátságokban. 4 évig volt legjobb barátom egy fiú, aki-mint utóbb kiderült-szerelmes volt belém. Amikor kibökte, mindketten kínosan és hülyének éreztük magunkat, és nem tudtam rá "úgy" nézni. Időben kell szólni, mik a szándékaid.
2011. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy minél idősebb a csaj/lány/nő egyre korábban veszi észre, hogy nem csak haverkodni szeretnél. Ennek ellenére nekem az a tapasztalatom, hogy már jó előre közlöm, hogy mit szeretnék őszintén. Ezt is leginkább sok pofára esés miatt tanultam meg hasonló szituációkban, mint amit te írtál. Aki ezután is elfogadja a meghívásaim stb... ott legalább nyitott kapukat dönget az ember.
2011. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 be you ***** válasza:

Szerintem ez változó. Van akinek egyből lejön, hogy mi a helyzet, de nem mindenkinek. Én azt sokkal jobban észreveszem, ha pl. a barátnőmre nyomulnak, mint azt, aki rám. Nem tudom miért.

14/l

2011. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha hajtasz is rá és közlöd is vele.

Igen a lányok szeretik ha a fiú nyíltan kimondja, hogy igenis szerelmes belé. Sajnos mi sokszor a tettekből nem értünk vagy félreértjük, hiszen mindenki máshogy fejezi ki a szeretetét. De ha nyíltan kimondja egy fiú nekünk, hogy szeret minket és járni akar velünk azt nem lehet félreérteni. :)


17/L

2011. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy közölni kell velük, de minél primitívebben, hogy felfogják. Furcsa, hogy a csajok azzal vágnak fel, hogy ők mennyire vágják a testbeszédet és sokkal jobbak a megérzései, mégis tőlünk várják el, hogy kitaláljuk a gondolataikat, felismerjük a híres jeleiket, fordított esetben pedig jönnek az "azt hittem, hogy csak barátkozni akarsz" maszlaggal.
2011. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak arra gondolnék, hogy rendes ember vagy.
2011. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!