Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a barátom?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja van egy barátom, aki szinte nem is foglalkozik velem, van hogy napokig nem is tudok róla semmit, hogy merre jár, vagy mit csinál... ha megtalálkozunk is nem is nagyon csókol meg, meg semmi. Szóval szerintem ez minden, csak nem kapcsolat. De hát vele nem tudok erről beszélni, mert nem mond ezzel kapcsolatban semmit. Ha megyünk az utcán, vagy bárhol mindig a lányokat bámulja, direkt, csak hogy engem idegesítsen. Ti mit tennétek a helyemben?
2009. ápr. 9. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ultimátumot adnék: ez így nem mehet tovább, de ha ő nem hajlandó változtatni, akkor vége. Nem hagyhatod, hogy szórakozzon veled.
2009. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Tovább állnék!Nem hiszem,hogy Ő lesz az igazi,mert egy kapcsolat nem ilyen!Ne pocsékold rá az időd!1000szer jobbat fogsz Te találni!:)Üdv:Éva
2009. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán szoktam azt mondani, hogy hagyd ott, de hagyd ott :)
2009. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy csak kihasznál, vagy nem is szeret, esetleg szakítani akar, és azért nem foglalkozik veled mostanában úgy, ahogy kéne, vagy lehethogy nem tudja, hogy kell bánni egy barátnővel. Ha nem tud megváltozni, akkor hagyd ott és kész. Ahogy olvastam... gondolom ő egy ilyen keménycsávó filing?! Ha igen, akkor mindenképp hagyd ott, mert nem is fog megváltozni. Az ilyenfajtáknak csak az a fontos, hogy legyen csajuk... Ha Te szakítasz vele, nem ő veled, azzal te csak jól jársz, ő meg lehethogy elgondolkozik rajta, hogy mit csinált rosszul.
2009. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemétbe vele!
2009. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igazatok van, de én meg szeretem :(
2009. ápr. 9. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit többet kellene tudni az egész helyzetről meg a kapcsolatotok alakulásáról, DE ha mindig ilyen volt, akkor azonnal hagyd ott. Egyáltalán mi tart össze benneteket? A szexuális kapcsolat? Vagy bizonyos témákban jól megértitek egymást?

Én nem tudnék egy napot sem elképzelni úgy, hogy legalább ne beszélnénk telefonon a szerelmemmel, de az sem az igazi, megpróbálunk hetente ötször-hatszor is találkozni.

2009. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig magadban: tényleg szereted? mit szeretsz benne? vagy csak azért szereted, mert... (jó helyekre mentek együtt, jó mellette lenni, jóképű, ezernyi oka van).

Mérlegelj: megéri ez neked? hosszabb távon is? nem találnál olyan srácot, aki meg is érdemel téged? biztos jó lesz neked, ha együtt maradtok?

A kérdéssorozat után adj magadnak egy kis időt, és dönts: leülsz -e vele megbeszélni a dolgokat, vagy csak megmondod neki, mi a helyzet, és mit vársz el, esetleg közösen kerestek megoldást?

Végül a legfontosabb kérdés: ő hogy van ezzel? neki fontos a kapcsolatotok? fontos vagy neki te?

Mert ha e három kérdésre negatív a válasz, akkor tényleg az lenne a legegyszerűbb, ha nem szenvednél tovább...

Most egy kicsit hosszú leszek talán, de elmesélem az én történetemet.


Én 3 hónapig bírtam egy sráccal ugyanígy, vagy tán még ennél rosszabb is volt a helyzet. Össze tudom számolni, a 3 (kerek 3) hónap alatt hányszor találkoztunk, az utolsó 1 hónapban már nem is láttam. Őrlődtem hetekig, próbáltam hatni rá, beszélni vele: "szerinted ez kapcsolat?!", keresni a társaságát, elhívni mindenfelé, beszélgetni vele, úgy tenni, mint ha járnánk, mint ha én a barátnője lennék, és a válasz mindig az volt: "nem tudom", "van ilyen", és sorolhatnám. Kezdetben csak nem volt ideje, majd kedve találkozni, én meg vártam, h legalább 1 órácskát szánjon rám, aztán elment nélkülem ide-oda, és már nem is foglalkozott velem... Én meg csak nyeltem, és nyeltem, mert azt hittem szeretem. És gondoltam, h csak nehéz időszakon megy keresztül, de majd visszakapom azt a srácot, akit megismertem...

3 hónap után azt mondtam, elég volt. Írtam neki, h "találkoznunk KELL. Nem azért, mert régen láttalak, nem azért, mert hiányzol. Beszélnünk KELL." - lehet, h csak erre várt, mert jött a válasz: "Ok. Mindjárt ott leszek."

Pont a 3. hónap fordulóján találkoztunk (a kaput az tette be nálam véglegesen, h nehéz perceimben nem h nem állt mellém, de még együttérzést sem tanúsított, kaptam egy nagyon nagyon rossz hírt, és rá nem számíthattam.), először - csak h kicsit élvezzem is a helyzetet - próbáltam "menteni a menthetőt", mint ha mindent ki lehetne javítani még, és rendbe lehetne hozni a dolgokat, aztán úgy fűztem-csavartam, alakítottam a beszélgetést, h a végén ő mondta ki, h "akkor legyen vége." És bájosan még azt is megkérdezte, h "nem fogsz sírni, ugye?" majd hozzátette: "rám mindig számíthatsz"... Ahha...

Ne haragudj, h ilyen hosszan taglaltam, csak biztatni szeretnélek, h szinte ugyanezt a játékot én is eljátszottam vkivel... Nekem sikerült megoldanom, és most van egy olyan párom, aki tényleg figyel rám, akinek tényleg fontos vagyok, és nem csak mondja, hanem érzem is. :) (23/L)

2009. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem mit szeretsz egy ilyen tapló bunkón.Azért vagytok együtt hogy idegesitsen téged azzal,h másokat bámul?Gyerekes ez a srác,csak gondolkozz logikusan,ha ilyen amikor veled van mit csinál mikor nem vagy ott!?Hagyd a fenébe,találsz jobb palit aki szeret és komolyan vesz,ezen még filózni sem érdemes,hogy mit tegyél.Remélem megtalálod az igazit!
2009. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele mág gyerek!!keres egy éretebb pasit!!Án már csak tudom nem fog megváltozni!!!
2009. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!