Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt azt mondta nekem h egyik órán beleült valakinek az ölébe h a telefonján játszottak vmit. Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
ennek a kérdésnek meg sztem oly sok értelme nincs. beleült ölébe na és?
2010. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért én nem szeretném ha a barátnőm egy másik srácnak az ölébe ülne bele. nem tudom te hogy vagy ezzel első hozzászóló.
2010. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
10%
jaja de orán hol ültek attol függ és ha csak mondta én is azt mondom h orán kaptma egy 5 öst a barátnömnek és ö elhsizi miközben hazudtma már bocsika
2010. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy nem kellene más ölébe ülnie, mert ő sem szeretné, ha a te öledben ülne egy másik csaj és jól elszórakozgatnátok...kérdezd meg tőle, hogy neki ez hogy esne?!
2010. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Verd össze a csávót, a bnőddel meg beszélgess el!
2010. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki h h esne neki ha az enyémbe ülne vki, de azt mondta mint mindig h csak osztálytársa ne legyek rá féltékeny. És akk ha osztálytársa akk már mindent lehet vele vagy mi?
2010. jún. 3. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Klasszikus lepattintó szöveg. Igen, osztálytárs, és ez téged nem érdekel. Te a baráátja vagy, és elvárod tőle, hogy ne ülögessen más fiúk ölébe, mert neked nem esik kól. Ha ezt az egyszerű szabályt nem képes betartani, akkor le is út, fel is út.

Igazad van, állj ki érte.

2010. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy utolsó r_banc,azonnal szakíts vele és keverj le neki egy pofont!
2010. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget
2010. jún. 3. 21:44
 10/10 anonim válasza:
Na mi lett végül?
márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!