Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a helyzet? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Új suliba megyek szeptembertől.Sok ember gólyatábor előtt felvett msnre leendő évfolyamtársaim közül. Felvett egy fiú is, és megbeszéltük, hogy gólyatáborban sokat beszélgetünk. Ez meg is történt, az első csók is elcsattant, nem is volt semmi baj. Nekem nagyon tetszik, és úgy érzem, hogy én is neki. Megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi is van velünk, erre ő visszakérdezett, én azt mondtam, hogy nem tudom, és ő is ezt mondta. Megkérdezhetem tőle mégegyszer? Nem akarom ezzel piszkálni. Vagy mégis mit tegyek? Előre is köszönöm a segtséget.


Biii.


2009. aug. 27. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ahogy olvastam még eléggé az elején vagytok.. szal igy kb 1 hét után megkérdezni h mival sztem eléggé fölösleges volt... ne is kérdezd meg.. csak figyeld.. ha teker érted.. és midnen jól alakul, akk együttvagytok.. ha ez elmarad, akk nem...

minden jót

2009. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
nem lesz ebből semmi, figyeld meg.
2009. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
osztálytárssal?:S lehet h nem a legjobb ötlet, de azért sok szerencsét kívánok
2009. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem osztálytárs, és egy közös óránk sem lesz.
2009. aug. 27. 14:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és várom a továbbiakat is.
2009. aug. 27. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el kettesben sétálni, fagyizni, kávézni, miegymás; ott szavak nélkül is kiderül.
2009. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem lehetséges, mivel ő a fővárosban, én pedig Balatonon vagyok:S De azért köszi:)
2009. aug. 28. 13:03
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:
57%
Miért kell mindjárt azt kérdezgetni, hogy akkor "most mi van velünk", mi lenne, majd kialakul valami vagy lehet, hogy nem. Lesz ott még sok minden az új suliba. Ellesztek együtt, aztán lehet találsz valakit aki jobban tetszik.
2009. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. Tudom, hogy izgatott vagy, de ezt majd az idő dönti el.
2009. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!