Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem őt? :O vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt? :O vagy csak sajnálom, amiért dobtam?

Figyelt kérdés
Volt egy fú aki nekem nagyon bejött, csókolóztunk is, de aztán olyan furán viselkedett, alig szólt hozzám, aztán rákérdeztem h akar egyáltalán tőlem valamit vagy csak játszott velem, és azt mondta h nem akar semmit... de még mielőtt ezt elmondta volna összejöttem egy fiúval, aki szintén tetszett, de nekem az a másik fiú kellet... ezért dobtam őt, de akkor már tudtam h nem kellek neki... azzal az indokkal szakítottam vele hogy legyek vele, miközben azt a másik fiút szeretem? és hogy így mindkettőnknek jobb lesz... szerencsére megértett, és elfogadta a döntésem...tudom, nem volt szép tőlem hogy összejöttem vele miközben nem őt szerettem, és így neki okoztam fájdalmat, de most meg csak rá gondolok, és annyira hiányzik :( belé szerettem? vagy csak sajnálom??
2011. aug. 4. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézusom de kesze-kusza fogalmazás. Most akkor az a srác kéne aki eleinte nem annyira jött be, és szakítottál vele? A többi részletre nem kérdezek rá, mert nagyon zavarosan írsz. Bakker egy 5 soros és egy 4 soros mondatot írtál. Katyvasz az egész:D A mondatokat nem ...-tal választjuk el egymástól. Értelmesebben légyszi ahol legyen az egyik fiú X, a másik Y. Vagy nem tudom. Lássuk jól hámoztam-e ki. X fiúval smároltál, akinek nem kellettél. Y fiúval is smaciztatok közben, aki meg neked nem kellett. És most Y fiú után ceberegsz. Nem tudom, hogy szereted-e, lehet. De valószínűleg inkább csak erről akarod meggyőzni magadat, hogy legyen kivel vigasztalódnod amiért X fiúnak nem kellettél. 13-14-15 körül vagy? Sajnálni biztos nem sajnálod, mármint nem ezért gondolsz rá. Inkább magadat sajnálod hogy egyedül maradtál. Hogyan gondolsz rá? Mikre gondolsz vele kapcsolatban?
2011. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tuti búzi vagy
2011. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!