Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit, hogy folyamatosan a kolléganőjével beszélget telefonon, sms-t írogat neki a csaj? Azt mondja persze hogy nincs köztük semmi de.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Férjnél vagyok már, immáron 3 éve. A férjem most 34 éves,szóval van köztünk korkülönbség. Nem vagyok az a féltékeny típus. Van ez a kolléganője, ők jó viszonyt ápolnak, ezért soha nem féltékenykedtem, amikor 1 órán keresztül vele beszélt telefonon. Aztán amikor hajnalban,minden este 1 óra fele el kezdte hívogatni a csaj, furcsa lett a dolog. Kérdeztem miért hívogatja, aztán annyit mondott hogy biztosan valami segítség kéne neki...(ja, segítség, hajnalban...) Akár hova mentünk kettesben, étterembe, moziba, a csaj tuti hogy felbukkant valahol. Sms-t írogat neki a, ilyen merre vagy? Lemegyünk kávézni? Kimegyünk sétálni? Beszélnem kell veled...,ezeket akkor, amikor munkában van. Kérdeztem már tőle, hogy miért keresi ennyire a csaj, azt mondta, hogy évek óta nagyon jóban vannak, ebben nincsen semmi különleges. Meg egyszer hívtam fel melóban, ki volt kapcsolva, az osztályán meg nem volt elérhető. Felhívtam a haverját, ugyan ott dolgozik, és mondta hogy a csajjal ment el valahova már lassan 1,5 órája. Jelenthet valamit? Azt mondja nincs köztük semmi, de...furcsák ezek a dolgok...Előre is köszönöm!
2011. aug. 4. 15:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Menj be egyszer a munkahelyére amikor nem tudod elérni! ha megcsal akkor tuti h többször is lesz ilyen! ne hagyd magad!! Szurkolok!
2011. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. aug. 4. 17:00
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajnalban hívja, akkor ne reménykedj, szeretők.

Azért csinálják nyíltan, mert veled lehet.

Egyetlen egyszer menj el megkeresni, mikor eltűnik és meg fogod látni.

2011. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azóta kiderítettél valamit?
2011. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En is kivancsi lennek ra. Megtudtal valamit?
2013. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi lett végül! Drukkoltam, hogy jól gyere ki a helyzetből és azt kapják az esetleges bűnösök, amit érdemelnek. Hogy vagy azóta?
2013. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!