Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen ember mint én kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ember mint én kell majd valaha valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én 30 éves vagyok, fiú és szűz. És a jelenlegi állapot szerint az is maradok, a mai világban amikor az egészséges emberek is nehezen találnak társat én miért kellenék is bárkinek? Sajnos van egy komolyabb betegségem, ami miatt havonta járok kórházba, fizikai munkát nem végezhetek, így "gyúrni" sem tudok, nem vagyok izmos, mostanában el is híztam, a fejem teteje meg majdnem teljesen kopasz. Ezek után nem is csodálom, hogy nem kellek senkinek, meg is értem a lányokat, hogy egy ilyen problémás és csúnya emberre nincs szükségük.


Meg régebben egykét lány mondta, hogy az a legnagyobb baj velem, hogy böszme formája van az arcomnak, ezért még hozzámérni sem szeretnének.


Bár régebben még voltak haverjaim és társaságba is jártam, az ismerkedéssel soha nem volt problémám, nem vagyok visszahúzódó és csendes, de igazából komolyabban soha nem kellettem nemcsak a lányoknak, hanem az embereknek sem, olyan igazi barátom soha nem is volt talán. Depressziós vagyok, gyógyszereket szedek rá, és már eljutottam oda sajnos, hogy nem is érdekelnek az emberek, nem akarok többet bennük csalódni és nem akarok mégegy pofáraesést a lányoknál.


2011. aug. 4. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel!
2011. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:43


Akkor ne csodálkozz, hogy neked sincs barátnőd.

2011. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!