Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiben van egy kis empátia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiben van egy kis empátia, megértés, vagy átélt már hasonlót, segítene?

Figyelt kérdés

Bonyolult történet, de megpróbálom röviden összefoglalni:

Az első szerelmem szakított velem karácsonykor, és iszonyatosan hiányzik, még szeretem őt.

Ugyanolyan szerelmes volt belém, viszont egy nagy vita után kiábrándult belőlem.

Furcsa fiú, nagyon érzékeny, nem is lehet jellemezni. Szakított velem.

Hogyan szerezzem vissza?

Tudni kell, hogy azóta nagyon félreérhető jeleket ad: sokszor kerüli a szemkontaktust, sokszor épp az ellenkezőjét teszi, ha összefutunk véletlenül.

Nem tudom, azóta mit érez, de szerintem szeret még.

Az biztos, hogy nem szerelmes, de mivel nagyon szeretett, ezért nem lehet ilyen gyorsan kiszeretni valakiből.

Azóta nincs barátnője.

Tinédzser, 16 éves lesz.

Nem tudom, ilyen korú fiúknál előfordul, hogy szakítanak-e, és később megbánják, vagy összezavarodnak.

Szeretném visszaszerezni őt.

Nagyon.

Mit tegyek?


2011. aug. 4. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Mi az az empátia?
2011. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%
terhes vagy
2011. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
23 éves vagy és terhes. értem.
2011. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
szerintem próbáljatok beszélgetni, újból ismerkedni. Nem kell elkapkodni, érezzétek jól magatokat együtt, majd közös séta stb. Fokozatosan. Amennyiben nem megy akkor inkább hagyd. Jobb lesz...
2011. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nehéz ügy. Nem tudom, mennyire tartjátok a kapcsolatot, ha nem nagyon, érdemes többet beszélgetni, keresd a társaságát. Puhatolózz, hogy hogy áll mostanság a lányoknál, hogy viszonyul hozzád.

Vagy egyszerűen mondd csak el, mit érzel. :)

2011. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Heh, majdnem mintha én lennék, csak én 22, fiú oldalról. Két éve volt, első igazi szerelem, hasonló sztori. Az a helyzet, hogy nem érdemes másodjára kezdeni. Nekem is vagy egy év volt, mire elmúlt, úgy, hogy közben volt más. Sajnos egy vita után, még ha rendeződik is, nem tud olyan feltétlen bizalom kialakulni, hogy igazi szerelem legyen. Én azt mondom keress mást, de ne zárd ki teljesen az életedből.
2011. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm.

Egyáltalán nem beszélünk.

Úgy veszem észre, hogy fél tőlem, vagy nem tudom, rettentő furcsa.

2011. aug. 4. 22:46
 8/22 A kérdező kommentje:

Meg szeretném tapaszalni, hogy nem érdemes, mert úgy érzem, érdemes újrakezdeni. :)

Megbántottam őt, ő is engem, tulajdonképpen egálban vagyunk. :D

2011. aug. 4. 22:48
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Előző vok, talán, talán még vágyik rád, csak fél attól hogy újra megbántod, ezért kerül, nem akar érzelmeket táplálni/kimutatni. Ha megpróbálod, nagyon kemény lesz, de mondom, ahhoz hogy egy tiszta, feltétlen bizalom legyen, kellene valami.
2011. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Ahhoz, hogy egy feltétlen, tiszta bizalom legyen, kellene valami?"

Úgy érted, hogy az kellene, hogy erősebbek legyenek az érzései?

2011. aug. 4. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!