Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiben van egy kis empátia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiben van egy kis empátia, megértés, vagy átélt már hasonlót, segítene?

Figyelt kérdés

Bonyolult történet, de megpróbálom röviden összefoglalni:

Az első szerelmem szakított velem karácsonykor, és iszonyatosan hiányzik, még szeretem őt.

Ugyanolyan szerelmes volt belém, viszont egy nagy vita után kiábrándult belőlem.

Furcsa fiú, nagyon érzékeny, nem is lehet jellemezni. Szakított velem.

Hogyan szerezzem vissza?

Tudni kell, hogy azóta nagyon félreérhető jeleket ad: sokszor kerüli a szemkontaktust, sokszor épp az ellenkezőjét teszi, ha összefutunk véletlenül.

Nem tudom, azóta mit érez, de szerintem szeret még.

Az biztos, hogy nem szerelmes, de mivel nagyon szeretett, ezért nem lehet ilyen gyorsan kiszeretni valakiből.

Azóta nincs barátnője.

Tinédzser, 16 éves lesz.

Nem tudom, ilyen korú fiúknál előfordul, hogy szakítanak-e, és később megbánják, vagy összezavarodnak.

Szeretném visszaszerezni őt.

Nagyon.

Mit tegyek?


2011. aug. 4. 22:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán, hanem az, hogy mikor megismerkedtek, akkor még ne csalódtatok egymásban, olyan tökéletesnek látjátok egymást, feltétlen megbíztok.. ez ha nincs meg mindkét részről, akkor kár szenvedni.
2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

És szerinted emiatt tényleg ki lehet szeretni valakiből?

Mert be szeretném neki bizonyítani, hogy én nem ilyen vagyok, de volt rá okom, hogy felkapjam a vizet, és megbántsam. :S

De már megbántam.

2011. aug. 4. 23:04
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

és mennyi ideig voltatok együtt amúgy?

ha pl egy iskolába jártok vagy közel laktok, szerintem megpróbálhatnál vele beszélgetni vagy ilyesmi, akár még jól is kisülhet belőle.

2011. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

1 évig voltunk együtt, közel lakunk, és régen egy iskolába jártunk.

Most már nem.

2011. aug. 6. 10:55
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el közeledni felé, úgy mint egy baráthoz, akkor már kialakul egy stabil közös alap. Utána már jöhet a többi.
2011. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de aki egy nagyobb vita után kiábrándul belőled, annak nem stabilak az érzései. Minden komoly kapcsolatban elő fordulnak kisebb-nagyobb viták, hisztik, de ha igazán erős a kapcsolat és az érzelmi kötődés, ezek lepkefing szintű dolgok ahhoz, hogy egyik-másik fél kiábránduljon. Ez a fiú még nagyon kölyök, ilyen korban úgy változnak az érzelmek, mint az időjárás. Mellesleg ami még nagyon lényeges, gondolj bele, hogy ha folytatódik is a kapcsolat, soha nem kerülheted el, hogy ne legyen szarabb időszak, amikor viták vannak. Én hagynám a helyedben, komolytalan az ügy.
2011. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A fiú még gyerek, ezt jól látod, és változnak az érzelmei. Ennek ellenére az ő részéről és az enyémről is komoly volt a dolog.Bármennyire nem úgy tűnik is.

Szeretném őt visszakapni, és meg fogom keresni, mert szeretem.

Miért ne tehetném?

Lehet, hogy életem szerelmét veszítem el.

És nem csak a veszekedés volt az ok természtesen.

2011. aug. 6. 12:20
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, mit nem vagy képes azon felfogni, hogy egy nagyobb vita még nem ok a kiábrándulásra. Aki ez alapján "kiábrándul" annak sose volt elég erős a kötődése irántad. Minden kapcsolatban vannak viták és ha egy egy éves kapcsolatot képes volt tönkretenni egy vita, akkor azt megette a fene. Keress felnőtt pasast, aki képes kezelni egy párkapcsolatot, mert egy 16 éves taknyosnak erről halvány fogalma sincs, mit jelent ez és hogy működik.
2011. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"Nem igazán értem miért nem vagy képes felfogni".

Nem érted, hogy szeretem még?

Ha ezt annyira nehéz felfognod, akkor köszönöm szépen, de ne segíts. Rettenetesen megbántottam, nem csak úgy összevesztünk.

Nem voltál még szerelmes, és nem próbáltál már megoldani problémákat?

Szeretnék javítani a hibáimon, szeretném őt szeretni, és kérlek, ne vedd el a maradék önbizalmamat is.

Azt meg ne mondd, hogy a fiú sohasem szeretett igazán, mert nagyon szeretett.

Furcsa fiú, de nem érdekel, szeretem őt.

2011. aug. 6. 12:54
 20/22 anonim ***** válasza:
Hidd el, kicsi lány, hogy némileg kicsit több tapasztalatom van párkapcsolati téren mint neked. És igenis ezek alapján tudom, hogy aki igazán kötődik, nincs az a ronda vita, meg dolgok egymás fejéhez vagdosása, ami eltántoríthatja. Amit írsz, az éretlen tinikapcsolatok tipikus jellemzője, hogy Pisti vérig sértődik Juli ronda beszólásán és kereket old. Komoly kapcsolatokban ezt a felek meg szokták beszélni és bocsánatot kérnek egymástól. Vagyis ilyen egyszerűen nincs, hogy ez alapján valaki csak úgy kiábrándul, légyszíves ezt próbáld megérteni. Aki ez alapján kiábrándul, annak csak egy fellángolás a kapcsolat, az pedig nem egyenlő az igazi, érett szerelemmel. Elhiszem, hogy szerelmes vagy, én is voltam az, majd belepusztultam a szakításaimba, de ami nem megy, az nem megy és kész. Ez a fiú nem szeretett téged IGAZÁN. Nekem is volt ennyi idősen ilyenem, akkor azt hittem belehalok, mindent bevetettem, hogy visszaszerezzem a fiút, mert meggyőződésem volt, hogy biztos ő is szeret, de ma már csak mosolygok magamon. Lépj túl, majd lesz igazi kapcsolatod később. Ezt a tiniszenvedést meg fogd fel tanulópénznek.
2011. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!