Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket az zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket az zavar ha egyfiú/férfi nem sportol?

Figyelt kérdés

én legalábbis nem sportolok de nem vagyok elhizva csak néh aelmegyek biciklizni 3/4ed vagy órára

és 14 éves fiú vagyok


2010. júl. 1. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, ha nem sportol egy pasi.
2010. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timi: ) ***** válasza:

Engem nem zavar ha sportol,az kifejezetten jó ha egészségesen él ilyen módon.

Viszont ne vigye túlzásba pl.van barátnője és ahelyett,hogy együtt lennének,ő nem ér rá,mert tegyük fel biciklizni vagy futni vagy edzeni megy.

23/L

2010. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó Válaszoló


Olvasd el kérlek még egyszer a kérdést, és írd újra a válaszod. Köszönöm! :_D


/bocs asz offért/


Kérdező:

Huhh...nem vagy elhízva,akkor minden rendben 14 évesen nem kell,hogy egy pasi folyton sportoljon. :D Én azért szakítottam a barátommal mert neki a konditerem volt az első én meg a második és csak 15 volt... :S

2010. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Timi: ) ***** válasza:

bocsika: $

javítva:

hát ha nem sportol az sem zavar,de ha lehet inkább sportoljon,azzal formában" tartja magát; )

2010. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:) ;)
2010. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó,köszi a válaszokat,próbálok egészséegesen élni,néha megeszek egy hamburgert,ritkán,nagyon ritkán eszek chipset vagy vmi ilyesmit,csokit nem igazán szeretem,inkábba fagyit és ár éve úsztam de elköltöztünk és csak azért kérdeztem hogy ha majd lesz barátnőm ez affektálja-e a kapcsolatunkat
2010. júl. 1. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
énis így vagyok haver:D bár én néha focizok is haverokkal
2010. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem pl. nem zavar, de szerintem az a pasi jobban néz ki mindig aki azért sportol:)))
2010. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!