Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan tervezni egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tervezni egy férfival-már nincs ilyen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem látom,hogy a mai férfiakkal lehetne komolyan tervezni...Pedig egy 28-35 éves férfitól már elvárnám,de úgy látom,mind csak szórakozni akar,gyerekről,házasságról véletlenül sem akar hallani.

Miért?


L/25


2011. aug. 5. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De van.
2011. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De van, úgyhogy ne általánosíts!
2011. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Keress egy niggert, azoknál mindig sok a gyerek; szerintem neked is csinál egyet-kettőt bármelyik.
2011. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

akad....


Sokan nem akarják lekötni magukat.

És sokan úgy vannak ezzel, hogy egy gyerek az felelősséggel jár, és onnatól kezdve nincs az , hogy eljárkál ide oda munka után elmegy billiárdozni, vagy hasonlók....


Egy gyerek az megváltoztat egy teljes életet.


És nem az, hogy félnek ettől, vagy nem mernének bele menni, hanem hogy ez már komoly feladattal jár.


Első időben, a sok nem alvás... etetés, fürdetés, amíg nem tud járni az a baba és beszélni addig sok a gond, utána meg oviba járás, iskola, meg ez pénzben is sok. Lehet többet kell dolgozni stb.... a szabadság megszűnik, és nagy felelősség veszi át a helyét.

2011. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vok....


Egyébként én soha nem akartam gyereket, de pont egy olyan lányba szerettem bele aki egyedül maradt egy 3 hónapos kisbabával, mert a pasival pont emiatt mentek szét...

De beleszerettem, és elfogadtam a gyereket....és együtt élünk már 7 hónapja...... (de még egy gyerek nem lesz)

2011. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondoltam, a társkeresőn is idősebb korosztályt adtam meg, hátha... de nem. Végül megismertem a párom, aki 26 éves, és mindent lehet vele tervezni!! Az első perctől komolyan gondolta, és vágyik a közös jövőre! Ezért gondolom, hog ynem a korhoz van ennek köze, hanem más, lelki érettséghez! Szerintem légy kitartó és keresgélj! Vannak kivételek, csak ritkák!
2011. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lia99 ***** válasza:

Vaan nefélj. A báttym 20-éves koráig kitombolta magát most bedig már eljegyezte szerelmét.



19/L

2011. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
inkább a nőkkel nem lehet...
2011. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

22 vagyok és az eljegyzésemen ügyködök.


Esetleg nem jutott az eszedbe, hogy az a pasi aki 28-35 évesen még egyedül van az nem véletlen...?

2011. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De van, csak a jóképű és a gazdag férfiak 28-35 éves korukra már elkelnek, csúnya és szegény pedig neked se kell, ahogy egy nőnek se.
2011. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!