Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Acel kérdése:

Egy hosszú kapcsolat után elég gyorsan belementem egy másikba, nem vagyok szerelmes csak szeretem, változhat ez?

Figyelt kérdés
A régi kapcsolatomban egy darabig boldog voltam aztán elfogyott minden, legvégére a szeretetem, kb 1 hónap telt el és belevágtam egy olyan kapcsolatba ami leginkább barátságnak indult, de a lány nagyon akarta. Nem mondom baromira jólesik hogy mindent megad ami az előzőben nem volt meg, de messze nem olyan jó nő, 200 km-e tanul 100ra lakik. Nem vagyok szerelmes csak szeretem a csajt, ő már kezd belém szeretni ami tök jó csak megbántani sem akarom hogy lehet nem ő az akit én igazából keresek. Jó vele lenni meg minden de lassan kezdődik a félév és baromi távol leszünk egymástól. Nem tudom mit kéne csinálnom, lehet hogy kevés volt az az 1 hónap? vagy csak várjak még hogy tényleg beleszeressek? :(
2011. jan. 22. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj!Ilyen hulyeseget már régen hallottam!Ha nem vagy szerelmes most,akkor miért lennél késöbb?Én férfi vagyok,de én csak akkor jöttem össze csajokkal ha szerelmes lettem belé.Persze ha csak dugni akartam,akkor nem érdekelt hogy szerelmes vagyok,de azt én személy szerint le is szögeztem hogy csak szexpartner kell és hogy nem vagyok szerelmes.Annyival megtsiszteltem hogy ezt elmondtam neki!Szerintem te is tedd ezt,mert össze fogod tőrni szegény lány szívét ha ő szerelmes!
2011. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válasszal ha nem vagy szerelmes ne folytasd nem éri meg
2011. jan. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!