Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek ilyen hülye? 22F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye? 22F

Figyelt kérdés
Manapság gyakran töröm a fejem azon, hogy dobom a barátnőmet, bár igazából nincs is rá semmi konkrét okom, viszont utána eszembe jut, hogy hiányozna meg hogy jobbat szerintem nem találnék soha. Múltkor említettem neki, hogy már nem szeretem ugyanúgy, erre sírva fakadt. Bár magam sem tudom ,hogy ezt komolyan gondoltam-e? Mitől van ez az érzelmi hullámzás nálam? Távkapcsolatban élünk ,csak hétvégente tudunk találkozni.
2011. aug. 6. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
lődd fejbe magad
2011. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok együtt? lehet,hogy a távolság az oka..
2011. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mi bajod van vele, miért akarod dobni?
2011. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt. Komoly válaszokat kérnék ,mert nagyon rosszul érzem magam lelkileg.
2011. aug. 6. 21:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy nincs is rá okom. De valamiért néha azt érzem ,hogy ez kevés, ez nem fog menni hosszú ideig. Néha úgy hiányzik majd megőrülök, néha meg beszélni sincs kedvem vele és nem veszem fel a telefont.
2011. aug. 6. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:

gonosz dolog vele szemben ha nem veszed fel a telefont.

egyszer üljetek le, és beszéljétek meg. pl tartsatok szünetet. és akkor meglátod mondjuk 1 hónap után, hogy mennyire van rá szükséged.:)

2011. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A szünet után általában szakítás jön, ha nem is rögtön utána.

Nem kell, hogy megmagyarázd az érzéseidet, tedd, amit érzel.

2011. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 heloka ***** válasza:

ha 1* megfogalmazódott benned a szakítás gondolata, egyre többször fog előjönni. (tapasztalat)

a távolság lehet az oka. meg hogy 1 év után már nem lángol a szerelem mint az elején

2011. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

távkapcsolatban élő lányként az a véleményem,hogy egy év elteltével természetes dolog,ha már nem érzel ugyanúgy a párod iránt,mint az elején,de szerintem először is gondolkodj el azon,hogy min szeretnél változtatni,mi lenne jó,ha máshogy lenne,és ezt próbáld meg megbeszélni a barátnőddel,mi az,ami eddig működött és most már nem,meg ilyesmik,esetleg próbáljatok meg valami olyasmit csinálni,amit a kapcsolatotok elején csináltatok,vagy új dolgokkal feldobni azt...szerintem megéri küzdeni,ha tényleg szereted és nem a legkényelmesebb utat választani azzal,hogy szakítasz vele...ja és ami nálunk lassan már két éve bejön:mindig értékeld azt az időt,amit a pároddal tölthetsz...

sok sikert neked

2011. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy depressziós?

Mással jobb lenne, mint vele?

2011. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!