Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hülye kérdés, de félek. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A Barátomat egyik este kézzel elégítettem ki, és aztán nem mostam kezet... Ha pár óra múlva 'odanyúltam' (nem a hüvelyembe, hanem csak a nemiszervemhez) akkor teherbe eshetek? Most azért aggódok, mert a menstruációm hamarabb jött meg, és kevesebb ideig tartott. Hallottam a terhesség alatti menstruációról, ami ilyen. Szóval lehetséges?

Egy aggódó 19 éves lány

(kérlek ne bántsatok a kérdésemért, egyszerűen csak félek...)


2010. máj. 23. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha azt mondom, hogy bármilyen kicsi is az esélye, de lehetsz terhes, akkor mi fog változni?
2010. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég gusztustalan, hogy utána órákig nem mostál kezet, de terhes nem lehetsz. a spermiumok szabad levegőn hamar elpusztulnak.
2010. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így nem lehetsz terhes.
2010. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

19 éves vagy,

Szexelni már nagyon tudsz,

Nem vagy vmi higiénikus,

És még marhaságokat is kérdezel.

Dugd le a torkodon az ujjad, majd attól teherbeesel.

2010. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy pár óráig még élnek a spermiumok. : D HÉ
2010. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na fiú lett vagy lány? :D
2011. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!