Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés
jövőhéten államvizsgázok,nyilván tanulok rá már régóta folymatosan,de engem annyira nem érdekel a vizsga, sokkal inkább az utánna következő bulitól égek lázban :) ha minden jól megy ott lesz egy srác akibe ugyérzem hogy nagyon nagyon belezúgtam.és folyamatosan ez jár az agyamban...normális ez?? :) mondjuk hülye kérdés de innen is látszik hogy hogy elvette az eszemet :) csak gondoltam megosztom veletek :) folyamatosan hallgatom a bulizenéket és ábrándozok.. közben meg életem legfontosabb vizsgájára készülök.. :) volt már valaki igy hogy ennyire belehaborodott valakibe hogy mindennél fontosabb az illető? pedig max egy hosszabb kaland lehet belőle...szerintem... bár kitudja... bocsi a hülye és össze vissza történetért :)
2010. jan. 15. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ezzel nem vagy egyedül. Amikor én szerelmes vagyok, sokszor engem is csak az a fiú érdekel és csak rá tudok gondolni:). Amúgy sok sikert majd az államvizsgán!;)

20/L

2010. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:
köszii :) pedig azt hittem hogy 20 fölött ezt már illik kinőni, de ezek szerint akkor nem nagy gáz :) csak félek nehogy nagyot essek :( nah de ez már másik történet :)
2010. jan. 15. 10:59
 3/95 anonim ***** válasza:
Szerintem valójában nem akarod letenni az államvizsgát, mert nem érdekel. Így lázadsz a szüleid ellen vagy ilyesmi. Aztán hirtelen jó ürügy a szerelem.
2010. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:
hát köszi második a választ, de nincs igazad.felelősségteljes önálló életet élő nő vagyok... lázadásrol abszolut nem beszélhetünk, és az államvizsga tételek tudom! :) de azért köszi :)
2010. jan. 15. 11:07
 5/95 anonim ***** válasza:
Akkor te vagy a legnagyobb király...
2010. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:

megesik az emberrel de gondolj csak bele,mi van ha románcból tovább is mentek....érted?akkor te lennél a a legbolgogabb de azért ne feledd,hogy az állam vizsga is fontos!bár énis igy voltam vele.....de sikerült minden és a BULI IS KLASS VOLT


WHITE ANGEL

2010. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 A kérdező kommentje:
:) :) :) juuj... de jó hogy ezt irod.... köszönöm szépen!!
2010. jan. 15. 11:38
 8/95 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ha nem sikerül a vizsga, nem lesz buli, és nem találkozol a csávóval.:) Hátha segít... ;)


Sok sikert a vizsgához.:)


tommy

2010. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
Én meg vizsgáimmal nem foglalkozok egy lány miatt..:s Na ez jobb?
2010. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:
:) :) :) köszi Tommy! igy máris könnyebb! :)
2010. jan. 15. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!