Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viszonyulnátok egy jóképű, de cserébe őrült fiúhoz?

Figyelt kérdés
Tehát. Tegyük fel hogy irdatlan jól nézne ki, de kicsit kattant lenne szegény. Nem fogyatékos, csak kicsit őrült, pl.: néha magába beszél az utcán, robottáncokat jár a templom előtt, nem zavartatja magát ha hülyének nézik, köszön az utcán elhaladó kutyáknak, csigáknak, stb. Viszolyognátok tőle, vagy netán titokzatosnak tartanátok? (Ja, és ez nem én vagyok, bár ezt úgyse hiszitek majd el :P)
2011. aug. 7. 11:30
1 2
 11/15 napietus ***** válasza:
52%
kerülném, akárhogy is néz ki :D
2011. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat :D

Szerintem a kor nem számít, aki őrült az őrült, és nem éretlenség vagy feltűnési viszketegség miatt csinálja, (bár vannak olyanok is, azok a divatőrültek) az igazi őrült csak megéli saját ösztöneit.

2011. aug. 7. 14:20
 13/15 kriszesz91 ***** válasza:
52%
Sziasztok!:D Én egy 19 éves vidéki srác vagyok. Még sosem volt barátnőn... ;). Annyira nem is zavar. Pedig mondják hogy hogy a csudába nem volt még barátnőm, pedig nagyon helyes vagyok( nem nagyképűségből mondom... nincs ronda ember, csak mindenkinek más az ízlése, persze ahhoz igényesnek kell lennie). Talán éppen ezért szereti ka társaságomat:) mindíg bolondos vagyok, megnevettetek másokat, és jó érzéssel tölt el. Nem zavar... néha én is bohóckodok az utcán, azt mondják jól is áll, meg jó érzés másokat mosolyra csalni. Mint mindenkit engem is sokszor megnéznek a csinos lányok, ami tök jó érzés, csak sajnos nem vagyok az a csajozós xD igen... "félek" A lányoktól. Egyáltalán nem gond ha Bolondos a barátod, és nem szégyenli! Ha neked tetszik, és folyton jókedvre derít, és ráadásul helyes is, akkor nincs gond:) de azért komoly dolgokról is lehessen vele beszélgetni:).
2011. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
De hiányzik a jó öreg náci megoldás, amikor az ilyesmit tarkólövéssel jutalmazták.
2011. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Izgalmasnak izgalmas lenne, de kapcsolatra nem kéne.
2011. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!