Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra jó legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt a barátommal, de pár napja szakítottam vele. Ő ki akart békülni, és én is , ezért kibékültünk. De valami mégis más. Úgy érzem elhanyagol. Szerintem szabadságra vágyik. Meg is kérdeztem tőle, de azt válaszolta hogy nem tudja mit akar. Semmit nem tud, csak azt hogy szeret. Mivel lehetne visszacsinálni a régi állapotba? Régen nagyon jó volt, mindig hívott mindenhova, és sokszor mondta hogy szeret, de most nem, azt mondja felidegesítem a féltékenykedésemmel. Amire rájöttem hogy tényleg feleslegesen féltékenykedek, ezért ezt abba is hagyom. De ha ő nem tesz semmit akkor nem tudom mi lesz. Vélemény?
2011. aug. 7. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos múlik a szerelem.....

Én pasi vagyok és tudom,hogy mikor ez eljött a kapcsolataimban,hogy nem volt kedvem odabújni és nem akartam már mondani sem,hogy szeretem akkor már más felé kacsintgattam és szinte minden kapcsolatban kérdőre vontak a nők,hogy most mi van én meg csak azt feleltem nem tudom mit akarok vagy azt feleltem,hogy most egyedül akarok maradni....pedig az az egyedül maradás a másik csaj volt és szinte egész nap a másik csajra gondoltam ...ezért nem figyeltem már a bnőmre ,nem foglalkoztam vele és jöttek a veszekedések aztán meg a vége mindig szakítás...

Azt tanácsolom neked,hogy egy ideig mennyetek külön és,ha ő igazán szeret még akkor vissza akar majd hódítani,ha meg nem szeret és van másik kiszemeltje akkor előbb őt próbálja majd meghódítani....ha az utóbbi történik akkor jobb is,ha vége mert sokat szenvednél még aztán úgy is vége lenne...

Remélem tudtam segíteni...

30/f

Ui: el árulhatnád mennyi idős vagy.....

2011. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok...ha írsz akkor privátra írj mert ritkán járok ide......
2011. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!