Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális lányokat hol találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányokat hol találhat az ember?

Figyelt kérdés
akármerre nézek csak ezeket a beképzelt kifestett pláza cicákat látni. Ha normálisan próbálok ismerkedni akkor kiröhögnek és elküldenek a búsba. a kinézetemmel nincs gond. Most tényleg csak a a hülye kigyúrt emberek kellenek a nőknek ? :( ha már normális valaki az szégyen ???
2011. aug. 7. 22:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ez a kérdés engem is érdekelne

egyet értek veled nagyon nehéz manapság normális lányokkal ismerkedni személyesen menne az ismerkedés de nem is látni olyan lányt sehol akivel komolyabbat ellehetne képzelni

neten sem lehet már igazán mert az össze erre kitalált oldalt ellepték a nagyképű barmok és a rib@ancok

20F

2011. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a kérdést fel lehetne tenni úgy is, hogy a lányok szócskát kicseréljük a férfiakra.

Az a helyzet, hogy a menőknek áll a világ, legyen szó plázacicáról vagy egy beképzelt öntelt hólyagról.

Ez a kérdés engem is érdekelne.

Marad az egyetem/főiskola/suli/könyvtár/munkahely stb.

Nem nem szégyen ha valaki normális és nem minden nőnek kell kigyúrt ember.

2011. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával nem vagy egyedül kérdező...Engem is szóltak már azért, mert normális és komoly vagyok, vagyis amiért nem vagyok hajlandó egy óvodás szintjén viselkedni. Sajnos tényleg nagyon kevés ma a normális lány, aki elfogadna minket olyannak amilyenek vagyunk...
2011. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

mintha csak én tettem volna fel ezt a kérdést... már megőrülök lassan!


18/F

2011. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Manapság hülye itt mindenki.
2011. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

egyet értek Sonata90el

...


- én nem rég ismertem meg egy olyan lányt akiről biztosan tudom , hogy elfogadna de sajnos barátja van akit nagyon szeret.....

és én ekkor meg-nagyobbat zuhantam mert rádöbbentem , hogy mar foglalt a "fehér-holló" akit találtam .....

2011. aug. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Jelen!16/L:)
2011. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne plázákban keresd, hanem sportklubokban, zenész körökben, stb. Járj olyan helyekre, amik érdekelnek és ott fogsz találni hasonló érdeklődésű, normális embereket.
2014. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!