Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért érdekli a lányokat,...

Mért érdekli a lányokat, hogyha egy másik ember azt mondja rájuk, hogy kövér, miközben egyáltalán nem az?

Figyelt kérdés
PL: Van Aranka, akinek a legjobb barátnője Beátrix. Beátrixnak pedig Cini megmondja, hogy szerinte Aranka kövér. Na most hol érdekli arankát, hogy Cini szerint kövér. Ezt nem fogom megérteni soha. 13/F
2010. ápr. 16. 21:56
 1/8 anonim válasza:
100%

Azért mert a lányokban van egy ilyen "meg akarok feleni mindenkinek, és tökéletes akarok lenni" érzés.

Bevallom én is ilyen vagyok. És kívülrőlnézve tisztahülyeség. De mégis olyan rossz érzés az egy lánynak ha valaki konkrétan ugy jellemzi hogy nem is olyan jó. Mivel a lányok érzkenyebbek.

2010. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
irigy rá , hogy jó alkatú.
2010. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
A lányok a rossz kritikára mindig érzékenyebbek, mert nincs meg bennük (tisztelet a kivételnek) a "képesség" hogy maguknak és ne másoknak akarjanak megfelelni. Nem tudják elviselni a negatív kritikát, mert úgy hiszik, lehet alapjuk, sokaknak amikor jót mondanak, azt nem hiszik el, sokszor pont azért, hogy többször hallhassák. Ha rosszat mondanak, azt nem akarják többé hallani, ezért kényszeresen tenni akarnak ellene. (mégha nem is igaz), tehát legtöbbször fogyózni kezd, és kesereg másoknak, hogy ő kövér, de ezt is csak azért teszi, hogy más megcáfolja az állítást, és azt hallhassa, hogy "nem kövér." A lányok bonyolultak. De szerencsére sok olyan akad, aki idősebb korára megtanulja, hogy nem mindig az a szentírás, amit mások mondanak.
2010. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Én nem vagyok ilyen :) De tényleg :) Bennem is van egy megfelelni akarás de csak azoknak akarok megfelelni akiket tisztelek. És ezek álltalában fiúk/férfiak.

De ez az evolució miatt van. Mármint az, hogy a legtöbb lány mindekinek megakar felelni. Ugyanis a hímek csak azzal a nősténnyel szaporodtak akik minden szempontnak megfeleltek ( jó alkat, kellő tartalék, kellő kitartás, életre valkóság). Így a nők éppen úgy versengenek mint ti férfiak.

Ráadásul erre még rá jött az emancipáció is... Vagyis az, hogy a nők is egyenjoguak a férfiakkal. Napost a 21. század ezt úgy fordította le, hogy a nőknek is képesnek kell leniük arra amire a férfi képes (és viszont). És mivel a nők alapból versengenek még ezt is megpróbálják teljesíteni. Ezért aztán a nőket méségesen megsérti ha valamiben nem tökéletesek. Ezt látod te úgy hogy X felháborodik Y véleményén. És igen ez a 21. század átka. Mivel a nők a sok elvárástol nagyon ingerülékenyek lesznek és ezt úgy adják ki hogy látszatra adnak más véleményére és felb@szák magukat rajta. No meg mint már említettem ezzel azt érzékelteti X hogy Y nem lenne jó szaporodó alany, mivel nem felel meg minden szempontnak, ez meg persze hogy felb@sza őket mert ez az ösztönük. De nyugi! Minél idősebb leszel annál több ilyet fogsz tapasztalni... :) Ami a nők 50-es éveiben bontakozik ki

2010. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jah és 15/L
2010. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. ápr. 17. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te helyes vagy, de Béla azt mondaná rád, hogy nem, akkor te se örülnél.
2010. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én akkor nagy ívben leszarnám bélát:D és mennék tovább
2010. ápr. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!