Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, hogy csak akkor kezdek járni egy lánnyal, ha már megismertem és megszerettem annyira, hogy tudjam: nekem ő kell? És nem csak úgy "majd valami lesz" alapon kezdek kapcsolatot. Vannak még ilyen emberek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez lenne a minimum.Ez egyáltalán nem gáz ez a természetes.

Manapság tényleg sokan csak úgy belemennek egy kapcsolatba a vonzalom miatt, aztán kihasználják a másikat.Fontos lenne az illetőt rendesen megismerni ugyh jól csinálod.Aki meg emiatt lenéz hát az elég nagy barom lehet.


18/L

2011. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát én úgy vagyok hogy ha megtetszik valaki,akár az utcán,odamegyek hozzá,megismerkedek vele,stb.,gondolom már midenki érti.tehát kérdező neked pont az ellenkezőjét vallom,de ez van,sztem am nemgáz,de mind1

16/F

2011. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia :)


Én lány vagyok és csak gratulálni tudok h van még ilyen őszinte és tisztán gondolkozó fiú a világon! :) Általában a lányok is úgy szeretnének járni vkivel, h szeretik is egymást, nem csak felületesen azért járjanak, h a haveroknak belehessen dumálni! :S És ne is érdekeljen ha lebénáznak vagy valami, mert éppen hogy te vagy az értékesebb! :)


Remélem segítettem: Đóri

2011. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!