Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem, mert nem szóltam neki időben, de esküszöm, nem volt szándékos. Hogyan engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

3 napja együtt voltunk a barátnőmmel (fél éves kapcsolat), és megkértem, hogy elégítsen ki orálisan. Belement, azzal a feltétellel, hogy még időben szólok neki, mielőtt elmennék. Mondtam, hogy persze, ez természetes, én nem várom el, hogy olyasmit tegyen, amit nem szeretne (ha nemet mond az orálra, azt is megértettem volna, én soha nem erőltettem rá semmit korábban sem)!

Viszont annyira jól csinálta, hogy nem tudtam visszafogni magamat. Még nem tudom annyira jól visszatartani a dolgot, és tudom, hogy csak gyakorlás és odafigyelés kérdése minden, de na... az a helyzet, hogy elmentem, sajnos sokkal előbb, mint ahogy vártam vagy gondoltam volna, és persze még mielőtt szólhattam volna neki, hogy hagyja abba, mert már közel vagyok.

Ő nagyon kiakadt rám, hogy nem figyelmeztettem idejében, és azonnal szakított velem. Próbáltam megmagyarázni neki, hogy nem volt szánékos, és hogy nagyon sajnálom, de nem érdekelte. Tudom, hogy az ő szemszögéből nézve teljesen jogos a dühe, hiszen ő valóban megkért, hogy szóljak időben, de nem direkt csináltam és szeretném, ha megbocsátana.

Hogy engesztelhetném ki? :S


18/F


2011. aug. 8. 15:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, hagyom h a számba élvezzen, az elején nem nagyon akartam, de megkértem szóljon mielőtt elmegy.Mindig szólt, de volt olyan, h előfordult, h elfelejtette, és mégsem dőlt össze a világ, azóta is együtt vagyunk lassan 2 éve.
2011. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!