Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félreléptem és a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem és a barátom megütött. Hiba volt mással kezdeni, de akkor sem kellett volna erőszakoskodni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, most majd jön a sok válasz, hogy mekkora ribanc vagyok, igazából biztos meg is érdemlem, de szerintem akkor is túlreagálta a dolgot a barátom.

Hétvégén lefeküdtem a legjobb haverommal. Mostanában sok gond volt a kapcsolatomban, sokat civakodtunk apró kis semmiségeken a barátommal, mindig valami hülyeségen kaptunk össze, nem volt komoly veszekedés, de akkor is felgyülemlett bennem ez a sok minden. A haveromnál házibuli volt, engem is áthívott, hogy kicsit kieresszem a fáradt gőzt. Ittunk, és én elkezdtem neki panaszkodni, hogy mennyi baj van közöttünk mostanában a barátommal és hogy már nagyon tele van a hócipőm, a legjobb haverom pedig vígasztalt, amennyire tudott. Nagyon jól esett a kedvessége, hogy végre valaki meghallgat, meg van hozzám pár jó szava, és nem csak a civakodás megy, és el is voltam keseredve a barátom miatt, meg az alkohol is oldott kicsit a gátlásaimon, és hát végül is megtörtént a dolog...

Viszont szörnyű lelkiismeret furdalásom volt utána, és az első utam a barátomhoz vezetett. Gondoltam, elmondom neki őszintén, mi történt, mert ennyivel tartozom neki. Mikor oda jutottam a történetben, hogy én és a haverom lefeküdtünk egymással, akkora pofont kaptam, hogy a fülem is belecsendült. A barátom meg ott állt balta arccal, és közölte, hogy ő ekkorát még soha nem csalódott senkiben. Azt mondta, ezzel elárultam a bizalmát.

Én pont azért akartam vele őszinte lenni, nem pedig eltitkolni előle a dolgot, hogy lássa, hogy nem akarok visszaélni a bizalmával. Nem hiszem, hogy jogos volt érte a pofon. Tényleg nagy hiba volt őt megcsalni, de akkor se lett volna szabad erőszakot alkalmaznia.

Meg se tudtam nyikkanni, annyira meglepődtem, hogy ő mégis kezet emelt rám, sose volt az a vadállat fajta.

Ezek után szó nélkül ott hagyott, azóta nem beszéltünk. Ő nem keresett, én meg azért nem kerestem őt, mert felháborítónak tartottam, hogy megütött engem. Jó, értem én, hogy kiborult, de ezt akkor is le lehetett volna rendezni kultúráltan...

Ettől függetlenül szeretnék tőle még egyszer megpróbálni bocsánatot kérni. Nem gondoltam komolyan, ami történt, csak úgy minden összejött, és sajnos rossz módon próbáltam megoldani a dolgokat. Sajnálom, amit tettem, és szeretnék bocsánatot kérni, de nem tudom, most hogyan tovább. Mi lesz, ha újra megüt? Vagy ha ilyen pofozkodós pasi, érdemes egyáltalán próbálkozni? Lehet, hogy jobb lesz nekem nélküle?


Szerintetek jogos volt egyáltalán az a pofon? Én nem éreztem úgy, hogy megérdemeltem volna.


18/L


2011. aug. 8. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/218 anonim ***** válasza:
40%
Neki jobb lesz nélküled, az biztos
2011. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/218 anonim ***** válasza:
19%

Te hoztad ki belőle a vadállatot !!


Majd a legközelebbi pasidnál, nem úszod meg ennyivel !!

2011. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/218 anonim ***** válasza:
31%
Elképzelhető, hogy én még le is köptelek volna. Kicsit az arcodból kéne visszavenni, ha már ezt tetted. Nehogy már még neked álljon feljebb!
2011. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/218 MedveLámaEmber ***** válasza:
59%
Habár elveimmel ellenkezik, hogy nőt megüssek, megérdemelted. Én mondjuk nem ütöttelek volna meg, csak szóban aláztalak volna meg.
2011. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/218 anonim ***** válasza:
20%
Megérdemelted és is ütöttem volna ezért.
2011. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/218 anonim ***** válasza:
66%
Jogos volt. Amúgy szerintem én nem ütöttelek volna meg de akkor láttál volna utoljára.
2011. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/218 anonim ***** válasza:
58%

Jogos volt a pofon, mondjuk en se utottelek volna meg.

A jovotokol meg annyit, h nem kell mas farkat szopni es akkor nem fog o se eroszakoskodni.

2011. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/218 anonim ***** válasza:
40%

Nőre úriember nem emel kezet...


Max. megrugdos, mert elárultad!!!

2011. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/218 anonim ***** válasza:
69%
TALÁN kicsit eltúlozta. Én a helyében biztos nem tettem volna, mert nem vagyok olyan, én inkább ordítozni meg dobálni szoktam a tárgyakat, de a lányt sosem bántom, mert csak... Viszont ez már egy olyan kaliberű dolog, amiért meg tudom érteni, hogy valaki megpofoz egy lányt. Sajnálom, de ez az igazság.
2011. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/218 anonim ***** válasza:
63%

"Nőre úriember nem emel kezet... "


Ilyen tett után senki egy férfi nem tudna úriember lenni.

2011. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!