Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozom az exemmel és?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom az exemmel és? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan vannak úgy,hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó,de örülnék néhány tippnek.

Megbeszéltünk egy találkozót (én hívtam el) se randinak,se baráti találkozónak nincs titulálva.

Ami baj,hogy nem tudom,hogyan viselkedjek vele?Szeretem még,de nem akarok rányomulni,se "kezdeményezni",mert nem tudom,hogy ő szeret-e még,ilyenekről nem beszéltünk,de nem is szeretném felhozni.Valahogy azt akarom,hogy maguktól alakuljanak az események.De honnan tudom leszűrni,hogy érez-e még irántam valamit,nem vagyok neki közömbös?

Jó lenne KICSIT intimebb helyzetbe kerülni,de nem fontos.Se csókot se semmit nem akarok,csak hogy így izzon a levegő :D

17L


2011. aug. 8. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
a te korodban talalkoztam én is az exemmel, és 3 évig egyutt voltunk.. 1 év jo volt, aztan eléggé megromlott.. :S miért mentetek szét?
2011. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kivi lennék, hasonló a helyzet. Pénteken szakítottunk, exéhez ment vissza a barátnőm, fél éves kapcsolatunk után :( Vagyis nem is exéhez, csak az érzés hiányzik neki...
2011. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Éretlen voltam és gyerekes és nem tolerálta sokáig.De azóta megváltoztam és szeretném bebizonyítani.
2011. aug. 8. 22:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kíváncsi vagyok én is, mert holnap találkozom vele. :S

És én hívtam el, én vissza akarom kapni.

Szerintem nem szerelmes belé, na de majd az lesz. :D

2011. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Juj,akkor sok sikert!:)

És hogyan csinálod v tervezed?:D Nem ártana néhány ötlet.

2011. aug. 8. 23:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ő sms-ben szakított(tudom, mekkora szemét stb.), de hát én menthetetlenül szeretem, és gondoltam elhívom.

Beszélek az érzéseimről, és megcsókolom. :S

Nem fogok kertelni.

2011. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig nem beszéltetek?
2011. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A szakítás után 1 hétig nem,aztán elkezdtem keresni egy héten 2-3*,nem sokszor, az utóbbi 1 hónapban minden nap és sokkal jobban elbeszélgetünk,mint amikor együtt voltunk.
2011. aug. 9. 00:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha számít valamit júniusban szakítottunk:(
2011. aug. 9. 00:06
 10/10 anonim válasza:

Szia! Én annyiban tudok segíteni, hogy én a párommal 2,5 évig jártam és szakítottam vele, mert nem igazán vállalt fel, de még mindig szerettem :) Fél év után elkezdtem vele beszélgetni és minnél több idő telt el, annál többet beszélgettünk. 1 évre a szakításunkra újra összejöttünk :) Most már lassan 1 év 8 hónapja vagyunk együtt és 100x jobb lett a kapcsolatunk :)


Ehhez idő kell! Nem fogtok rögtön az első találkozáson újra össze jönni! Újra meg kell egymást ismernetek, idézzétek fel a régi szép emlékeket! előbb utóbb összejön :)

2011. aug. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!