Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátom ki van bukva ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom ki van bukva ha az exemmel találkozom. Szerintetek probléma?

Figyelt kérdés

majdnem 2 évig voltam egy fiúval.Szakítottunk, és 4hónapja találkoztam a jelenlegi barátommal. Nagyon szeretjükk egymást megbízom benne,de nem tudom, hogy ő megbízik e bennem.

Az exemmel azóta is jóba vagyok, nem vesztünk össze, csak elmúlt a szerelem, szakítottunk. Bemutattam a jelenlegi barátomnak és kijöttek egymással. De mégis tiszta ideg a párom, ha találkozom, vagy beszélek vele. Ez normális dolog? Vagy esetleg nekem kéne megszakítani vele a kapcsolatot? Engem nem zavar ha egy exével beszél, találkozik. Titeket zavarna?


2011. szept. 7. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
engem igen,nagyon is zavar,bár ez a mi esetünkben bonyolultabb,mert már van két gyerekük is.
2011. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
figyi,az en parom is teljes mertekben meg bizik bennem es en is benne.,de ha ossze futnak az exemmel .,biztos nem alnak le vele beszelgetni .,max helo es ennyi .,hozza teszem hogy bar ismerem a paromat .,feltekeny tipus ,.es bar nem mondana de nem tetszene neki ha meg be is mutatnam oket agymasnak ,.szoval .,meg lehet erteni a parodat .,egyikonk se lehet egyforma .,de hat igy szep az elet ha zajlik .szep napot..
2011. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha zavarja akkor inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot,vagy ne beszéljetek annyit,ha fontos a párod. ha féltékenykedik akkor az nem jó senkinek sem. vagy beszéld meg vele
2011. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs de te vagy kibukva mert ő ezt számonkérni tõled? Én tutira szakítanék a barátnõmel ha az exével találkozgatna ...


20/f

2011. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha igy kezeli akkor meg kell ot ertened.

En tuti nem talalkoznak vele.

2011. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Exel való találkozgatás=DUGÁS!!!
2011. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a műsor pont erről szól! A legtöbbször vonzóbb a régi, a szép emlékek és az erős kötelék miatt! Nem egy új pár ment szét az ex-ek miatt!!!!

2011. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A probléma az hogy nem tudsz dönteni: vagy az Exed, vagy a Jelenlegi pasid.


"és kijöttek egymással" - Biztos? Nekem úgy tűnik hogy a TE Kedvedért tolerálták magukat egy rövid ideig.

2012. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!