Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyerjem vissza barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza barátom bizalmát?

Figyelt kérdés

Csináltam 1 jó nagy hülyeséget,igaz nem csaltam meg de felvetem egy faszit msnre és dumáltam vele igaz csak 1 szer.Megtalálta a beszélgetést...

Hazudtam neki=(

Van innen visszaút??


2009. ápr. 11. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
ez hiba volt..:S de gondolj bele... ha mással beszélsz szereted te igazán? ha csak ő lenne az egyetlen számodra akkor nem dumálnál mással...
2009. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha más pasikat veszel fel az msn-dre talán legjobb lenne, ha elengednéd. De figyelj csak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
9 hónapja együtt vagyok vele és történtek dolgok elhamarkodottan döntöttem ez tény!
2009. ápr. 11. 10:20
 4/15 A kérdező kommentje:

Tudom láttam én is jól fel is bas** magam :@

Hibás vagyok de úgy érzem h van aki nagyobb hülyeséget csinál és megbocsájtanak neki... nem akartam megcsalni csak úgy voltam vele hogy ha ő is akk én is csak rosszul sült el =(bár ez nem is sülhetet volna el jól..

2009. ápr. 11. 10:25
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ööö... Ha szeretsz valakit akkor nem beszélsz mással?! Mekkora baromság, már ne is haragudj. Az egyetlen hiba amit elkövettél, az az, hogy hazudtál neki. Nem éri meg hazudni, mert mindig kiderül az igazság. Nem tudom milyen kapcsolataitok vannak nektek, hogy szétmennétek, csak mert mással dumáltál. Amúgy, ha a te gépeden turkál, az baromira nem szép dolog. Ezt nem rosszindulatból mondom.
2009. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kerek történetből kiderült, te párkereső oldalon beszélgettél mással nem?
2009. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
msnt kértem és kaptam 1-1 levél...
2009. ápr. 11. 10:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
már ne is haragudj kedves hölgy. Én írtam a kérdésedre az első választ... és lány vagyok és most is csak azt tudom írni h annak aki azt írta, hogy egy "fruska" vagy lehet h kib.szottul igaza van már nem is azért...:S na ennyi... azt csináltok, amit akartok, de ha nem fogadjátok meg a tanácsot akkor ne írjatok ide!
2009. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem először magadban kellene tisztázni mit akarsz ettől a fiútól, de őszintén. Utána a pároddal. Ennyit tudok mondani. Ha tényleg tanultál ebből, talán megéri, ha nem .....
2009. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Minden rosszindulat nélkül írok, mert látom kaptál hideget-meleget. Énis jártam ilyen cipőben,mint te,nekem sms-t talált, pedig nem csaltam meg.Nagy veszekedés volt, sírtam énis, szakítani akart,mégis megbocsátott. Azóta azonban nem olyan a kapcsolatunk, sőt egyre rosszabb, sokszor a fejemhez vágja, nincs bizalom. Pedig énis szeretem őt, mindent megtennék érte,de kezdem belátni, ott valami megszakadt,és mivel énis kerestem más társaságát, a páromból valami hiányzik.Mi még mindig együtt vagyunk, mint a kutya-macska, hidd el,rosszabb talán,mint a magány. Ha újra kezdeném, én nem harcolnék,h visszaszerezzem,mert rossz a kapcsolatunk.
2009. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!