Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Testiség nélkül nincs hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testiség nélkül nincs hosszú távú kapcsolat. Vélemények?

Figyelt kérdés

Legalábbis szerintem ez így van, én így tapasztaltam. 16 éves fiú vagyok, a barátnőm 17 éves. Úgy érzem, hogy amikor hosszabb ideig nem történik köztünk semmiféle testiség, akkor olyan, mintha elkezdenénk távolodni egymástól... 14 hónapja vagyunk együtt, ebből már 12 hónapja szeretnénk lefeküdni egymással, de sajnos szó mi szó, ki kell mondanom: gyáva vagyok! De természetesen már sokszor pettingeltünk, de az utóbbi 2 hétben nem nagyon, megvolt a havija is... Szex témában ahogy telik az idő, én úgy egyre inkább nem merem felhozni konkrétan ezt a dolgot, úgy gondolom, nem is érdemlem meg őt. :( Ezért nem is taperolom, meg semmi... Tegnap mikor mentem hozzá, mindenképpen azt akarta hogy legyünk fent (nem volt otthon senki), és csókolgatott érzékien, és... Mindegy. :( Bocsi egy kicsit nagyon elérzékenyültem... :\'(

Szóval, hogy már ennyi ideje még csak petting sem volt, kezdek rosszakat érezni... Na véleményeket várok a kérdéssel kapcsolatban! Előre is köszi a választ mindenkitől!


2009. ápr. 11. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés, ez tény.
2009. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna ilyen beszarinak lenned! Hihetetlen más fiúk ölnének ilyen barátnőért te meg szenvedsz, ha ezt folytatod eláshatod magad férfiként! Szépen kezdj el kezdeményezni ember, te vagy a férfi.
2009. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom :'(
2009. ápr. 11. 14:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

De egy mamlasz vagy!!


Örülj neki, hogy még nem hagyott ott a csajod. Azt hittem ilyen kis gyáva csak lányban van. Erre most itt egy srác is.


A javaslatom a következő: A pettingből elég volt, mert mostanra már meguntátok mind a ketten. Amikor legközelebb feláll, akkor húzz rá egy gumit és tedd be. Ne gondolkozzál hanem csináld!

2009. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :S :(
2009. ápr. 11. 15:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne emozz! Ahelyett, hogy itt sajnáltatod magad irány gumit venni, és gyakorold párszor, hogy ott menjen!
2009. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ok. Lányok nem is írnak, annyira gáznak tartanak :/
2009. ápr. 11. 15:12
 8/15 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon úgy tűnik hogy még mindketten szűzek vagytok. Ha csaj lennél még megérteném hogy parázol mert akkor lehet hogy fáj egy kicsit de így? Ha szereted a barátnődet meg ő is akarja akkor meg kell lépni a dolgot. Persze azért védekezni nem árt. Gondolom nem akarsz még apuka lenni. Szerintem beszéljétek meg egymással a dolgot és hajrá. Egyszer el kell kezdeni.
2009. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm pasija is ilyen, mint te vagy! Csak megsúgom, hogy elege van már, hogy a barátja nem lép semmit.

Nem értem miért vagy ilyen nyuszi, a szex az egyik legjobb dolog a világon! :D Ha túlesnétek rajta végre, rájönnél milyen bolond voltál, hogy ilyen sokáig húztad...

Én nem birom az ilyen pasikat, egy pasi tudja már, hogy mit akar, legyen harátozott!!

2009. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A testiség nem minden, de nagyon fontos... Szóval ha nem teszed túl magadat ezen a hisztin, akkor biztosan tönkreteszed a kapcsolatotokat. És azért mondtam hisztit, mert elképzelni nem tudom, hogy mi más lehet, mit kell ettől ennyire félni? A legszebb dolog egy kapcsolatban, nagyon varázslatos tud lenni és olyan közel kerülsz a másikhoz, mint még soha.


Lány voltam

2009. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!