Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok rajta kiigazodni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta kiigazodni! Mit tegyek? Vélemények? 1éjszaka vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés

o.társam mióta először taliztunk azóta nem hagy békén. bevett szokása h dobál órán galacsinokkkal csak h hátra forduljak és foglalkozzak vele. néha pedig tök bunkó. 9.be majdnem lesmárolt de nem hagytam neki. aztán most voltunk egy buliban ahol volt benne alkohol, táncoltunk és folyton odahúzott magához. aztán pár órával később elmentem aludni, ő pedig bejött a szobába (sztem ekkor már annyira nem volt részeg). befeküdt mellém az ágyba és magához húzott h a fejem a mellkasán legyen. majd elkezdte simogatni a hátam. és belesúgta a fülembe h most úgy megbaszna. áh mondom ez most sztem nem aktuális. mire ő csak annyit mondott hogy egyszer majd keríthetnénk rá sort. aztán kicsit elhúzodtam tőle és átfordultam a másik oldalamra. ő visszahúzott magához én pedig megfordultam és szembe kerültünk egymással. ő pedig elkezdte a nyakamat cirógatni meg az arcomat. utána kicsit hasra feküdt így már félig rajtam volt. majd elkezdett puszilgatni és próbált megcsókolni. rászóltam h hagyja abba erre elkezdett kuncogni mondom komolyan mondtam. ekkor visszafogta magát már csak a karjában feküdtem. megkérdeztem tőle h bejövök neked? mire ő h aludj már. pár perc múlva megint elkezdett puszilgatni és próbálkozott h megcsókol. mondtam neki h ez nem a legalkalmasabb időpont. mire ő h ez pontosan a legalkalmasabb idő. ezután elhúzodtam tőle és elfordultam.

Szerintetek ciki lenne nagyon ha ezek után ráírnék msnen v élőben beszélnék vele, hogy 1éjszakára kellettem volna vagy több is van e mögött???


2011. máj. 15. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
a lényeget írd le ezt nem olvasom el.
2011. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos a lényeg: a pasi megakarta kúrni, de a csaj attól fél, hogy ez csak egy éjszaka lett volna.. ;)
2011. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"és belesúgta a fülembe h most úgy megbaszna" Ezek után már szóba sem állnék vele, abban a pillanatban ott kellett volna hagynod, vagy elküldened. Nincs semmi méltóságod?
2011. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az a kérdés hogy TE mit érzel...
2011. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tl,dr

de sztem bunkó a srác. egyszerű kufricnál nemigen kerekedhet ki több belőle, de ez nem feltétlenül rossz dolog. döntsd el mit szeretnél

2011. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj rám feltétlen Baba,kérdésem van.
2011. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 huncika válasza:
:) aludj már na ez ütős volt !! tutko arra kellenél neki !! ez nem kérdés !! már csak azon mulik jo vagy e nála akkor többszöri lenne:)
2012. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!