Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom időnként durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom időnként durva velem, változhat ez?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, 3 hónapos. Én úgy mondanám, éppen túl vagyunk a randizósan ismerkedős szakaszon, amiben még nincsenek súrlódási felületek. Most már többet vagyunk egymásnál, és több a konfliktus is. Sok minden zavar, és nem tudom, ennyi mindenen lehet-e változtatni. Kezdtem nagyon megszeretni, de amiket mostanában megismertem belőle, inkább elijesztenek.


Sokszor semmiségen felkapja a vizet (pl. én nyerek egy kártyajátékban, nem ő), és erre reflexből odamondja nekem, hogy "ne idegesítsél b*szdmeg". Vagy ha meg kellene beszélnünk egy konfliktust, vagy valamit, ami neki nem tetszik a viselkedésemben, rögtön úgy kezdi, hogy "b*szdki, de te"...


Nekem nem szokásom így beszélni, és alapból az a véleményem, hogy egy férfi ne b*szdmeg-ezzen egy nővel, semmiségeken meg pláne ne.


Ha fáradtan jön haza a munkából, akkor hozzá szólni alig lehet, rossz kedvű, és mindenbe bele köt.


Apróságok ezek? Összeszokunk majd?


2011. aug. 9. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott
2011. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobjad ki.
2011. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Apróságok amik irtózatosan nagy problémákat képesek okozni... Szóllj neki hogy neked ez így nem oké, és máshol vezesse le a feszültségét ol. sportban... Gondolj bele ha már a kapcsolat elején durván beszéll veled meg satöbbi akkor mi lesz pár év múlva? övszíjjal fog verni ? szóval beszéld ezt meg vele=> nálunk a humorérzékkel nagyon sok mindent lehet kezelni, de persze ehhez hozzájárul az, hogyha együtt vagyunk akkor sosem vagyok ideges. Remélem segítettem
2011. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 DiMalto ***** válasza:
100%
Várj még vagy negyven évet ha nem változik semmi akkor irj még egyszer ide és majd megoldjuk
2011. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 napietus ***** válasza:
100%
ez a pasi egy tahó. a randik idejére tudta megjátszani magát, most pedig kijött az igazi énje.
2011. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi... Nem tudom... én mondtam neki, hogy nekem rosszul esik, ha durván beszélnek velem, és nem is nagyon szoktak.

Persze ez megesik nálunk is időnként a családban, ha valaki nagyon ideges, vagy egy-egy körülmény miatt nagyon feszkós egy helyzet. De nem semmiségek miatt, vagy szimplán azért, mert kicsit fáradtak/kicsit rossz kedvűek vagyunk.


Barátom erre azt mondta, ő ilyen természet, és az, ha ilyen velem, nem jelenti azt, hogy nem szeret, csak ilyen a természete. Voltam náluk több napot, egy hetet egyhuzamban. A családjával ugyanígy viselkedik. Ha ideges, anyukájának is odamondja, hogy b*szdmeg, és őbele is beleköt, ha fáradt és rosszkedvű. Mondta is nekem, hogy ha rosszkedvű, akkor mindenkire "morog", és ilyenkor nagy ívben kerülni kell.

2011. aug. 9. 23:25
 7/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen hangnembe mondja, lehet rossz szokása, annyira megszokta már, hogy a káromkodás a napja része. Neked szokatlan, ez normális is. Ezt vele kell megbeszélni mert normális választ erre senki nem fog adni, csak odafigyel rá, mert egy párkapcsolatnál mindkét félnek alkalmazkodnia kell.

Nem nekünk kéne ilyen dolgokról dönteni, vagy más saját gondja miatt beböfög ilyen egyszavas válaszokat, aminek nem sok értelme van. Próbáljatok saját érzelmeitektől függetlenül, nézetektől függetlenül válaszolni.

2011. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak ezzel az a gond, hogy egy kis lakásban nem mindig lehet a másikat elkerülni. Ő maga se tudja, tudna-e változni. Inkább arra hajlik, hogy nem nagyon, mert ilyen természet.


Én pedig ahogyan látom, hogy a saját családtagjaival ilyen... szerintem én sem számíthatok jobbra.

2011. aug. 9. 23:27
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 23:25


Na pont erről beszéltem, neked más a szavak súlya.

2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 napietus ***** válasza:
ha mással is ilyen, akkor ez nem fog változni. mondom, hogy egy tahó. nevelni már késő egy kicsit...
2011. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!