Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy sráccal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal, aki (. ) Ez még változhat?

Figyelt kérdés
kedves, helyes, programokat szervez stb. jól érzem magam vele, oda van értem, de tájékozatlan v. nem elég okos. És ez zavar. Igaz, csak 24 és komoly kapcsolata se volt még. Ha tudnék nagyon türelmes lenni, akkor fejlődhet? Vagy ha sokszor nem érti ha pl az érzelmeimről beszélek, akkor inkább ne legyek vele? De úgy is kérdezhetném, mennyi idő kell egy ilyen srácnak, hogy felnőjjön kicsit? :)
2011. aug. 20. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen kéne lennie egy alapintelligenciának.
2011. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem légy türelmes, biztos fog fejlődni. Bár mondjuk, csak 17 vok és nekem se volt még bnőm, mégis vmennyire értem az érzelmeket :S
2011. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem öli meg a varázst, ha én kezdem kupálgatni?
2011. aug. 20. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg ez a "tájékozatlanság"? Milyen érzéseidet nem érti meg? Mivel még nem volt komoly kapcsolata, így az ezzel kapcsolatos dolgokban "nem elég okos"? Vagy olyan, mint egy nagy gyerek?
2011. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan, mint egy nagy gyerek :) Beszélgettünk már az érzéseimről más témában, bonyolult a helyzet (miattam is) megértem, ha a tapasztalatlanság miatt ilyen, de úgy érzem más témában sincs annyira otthon. pl azt hogy ÁNTSZ meg APEH már tudnia kéne, hogy nincs közük egymáshoz... jajjj :((( Vagy szerencsés, hogy nem olyan élete volt, hogy tapasztalatot szerezhetett volna...? :)
2011. aug. 20. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Így már értem. Azt hittem, hogy az a bajod vele, hogy nem volt még komoly kapcsolata és ebben a témában tapasztalatlan. Mert szerintem az érzelmeidet ettől még meg kéne értenie. Az ÁNTSZ meg az APEH meg tényleg olyan dolog, hogy ezt még egy tizenéves is tudja jobb esetben:D Na de ezt nem bántásból írom.
2011. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, tudom :) hátha csak nem figyelt...:))
2011. aug. 20. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Sakkozzál vele, majd ott kiderül, mennyire buta!
2011. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!