Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Férfiak! Tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Tényleg olyan zavaró, ha a nő félt titeket?

Figyelt kérdés

Ez alatt úgy értem, hogy én az eddigi barátaimnak mindig mondtam, hogy ha 39 fokos lázad van, szerintem ne menj dolgozni stb....

És ezen volt olyan, aki teljesen felkapta a vizet. Pedig teljesen normálisan mondtam.


Tehát, milyennek kell lenni szerintetetk? Féltsünk titeket, vagy ne?


Vagyis inkább: Aggódjunk értetek?


2011. aug. 11. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk szeretem ha kicsit aggódik értem a szerelmem :) legalább érzem hogy valaki mindig mellettem áll :)
2011. aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, eddig én is azt hittem, hogy ez így jó, de most elbizonytalanítottak.
2011. aug. 11. 08:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő...

Én pl nem szeretem ha akárki is félt vagy azt akarja éreztetni velem, hogy támogatásra van szükségem. Én megtudok állni a saját lábamon, nem kell sem ez sem az.

2011. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


És a törődéssel sem foglalkozol? Ha valaki odafigyel rád. Az is egyfajta támasz.

2011. aug. 11. 08:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Törődés? Például? :)
2011. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha beteg vagy, szó nélkül főznek neked egy lázcsillapító teát, ha fáj a fejed, nem csesztetnek mindenféle apró-cseprő dologgal, és megértik, ha néha szükséged van a magányra.

És nem vonnak felelősségre, nem zsarolnak érzelmileg... ezek ugye most nagyon divatos dolgok lettek.

2011. aug. 11. 08:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok tök rendben vannak, bár nem tudom megérdemelném-e az ilyen kedvességet :)


Én az ilyenen tudok felakadni: Miért guggolsz ekkora súllyal? A fele is elég lenne! Csak tönkreteszed magad!

Miért eddzel ennyit? Minek, így is jól nézel ki!

meg:

Várj majd segítek neked megcsinálni ezt meg azt.

2011. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha segítség kell, szólok :)
2011. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, én az ilyeneken nem akadok ki :) Soha nem is értettem azokat, akik ilyen felesleges dolgokkal csesztetik a másikat.
2011. aug. 11. 08:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de idegbajt kapok a jajgatástól, hogy jaj ez lesz, jaj az lesz, inkább ezt csináld, vigyázz magadra stb.

Ez nagyon nem egyenlő a másikra való odafigyeléssel vagy együttérzéssel.

2011. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!